Wpis z mikrobloga

Mirki! Co te #podludzie to ja nie wiem. Przyszedłem przed 9 do #lidl bo pomyślałem ze fajnie bedzie kupić tanio patelnie z pokrywką. 100 osób pomyślało tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) sceny jakie się w sklepie działy to komediodramat. Dwie chytre baby wyrywają sobie patelnie z łap, później się biją by wkońcu zostać spacyfikowanym przez ochronę. A to wszystko dzięki temu, że Lidl zrobił wielką pronocję w radio i tv a rzucił na każdy sklep po 10 patelni ( ͡° ʖ̯ ͡°) #szczecin #bekazpodludzi #januszebiznesu
  • 19
@thevion: Potwierdzam podobną sytuację w #lidl #inowroclaw. Zauważyłem wkrętarkę za 50 zł. Byłem o 8:55 na miejscu, przed sklepem ponad 50 osób, naciskających na siebie. W środku oczywiście bitwa ( ͡º ͜ʖ͡º). Dobrze, że na szarym końcu wszedłem, wyszedłem z niczym, ale chociaż humor sobie poprawiłem widokiem kobiet wydzierających się na siebie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@thevion: U mnie przed Lidlem grupka kilkunastu osób czatowała już na otwarcie 50 minut przed otwarciem sklepu. Też chciałem patelnię kupić, ale widzę że dobrze zrobiłem że nie czekałem.