Wpis z mikrobloga

Na Wrocławskim rynku jest klub ze striptizem "Princess". Kiedyś się nazywał Cocomo, ale pan ochroniarz zaplanował rebranding i zabił klienta pod drzwiami hehs. Później ten przybytek został nazwany Princess. Super kampania reklamowa #!$%@? xD

Wokoło tego miejsca krążą Karynki z różowymi parasolami, które zapraszają na wyzerowanie karty kredytowej z lapdancem w międzyczasie. Byłem świadkiem jak jak jedna z nich zaczęła się łasić do jakiegoś mirka lvl 20-25 dotkniętego mentalną #stuleja, może nawet i faktycznym zwężeniem ujścia napletka xD

Zapytacie pewnie skąd ta pewność o wspomnianych defektach, otóż na pytanie "Mrrr może jesteś chętny na striptiz?", odpowiedział on - "NIE JA SIĘ NIE ROZBIERAM"

#heheszki #stulejacontent #stuleja #mentalnastuleja #pasta #przegryw #wygrywczyprzegryw
dylan61 - Na Wrocławskim rynku jest klub ze striptizem "Princess". Kiedyś się nazywał...

źródło: comment_tak4Xh3gWkWA2zTwRwoUxgZWLeUOoJDK.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dylan61: no to jest dopiero stuleja XD "nie zamierzam się zniżać" o #!$%@?, bo ja tylko do teatru i opery chodzę, żeby się rozerwać :D
  • Odpowiedz
@dylan61: Używanie słów "przebywanie w obecności pięknych kobiet" to dla mnie lekka oznaka zamaskowanego stulejarstwa. A używanie słów "nie zamierzam zniżać się" to wywyższanie się. Wg mnie odpowiedzią z klasą jest "Nie, dziękuję bardzo" i pójście dalej swoją drogą, ale co ja tam wiem. Twoja propozycja riposty jest lekko żenująca.

EDIT: kolega zaproponował odpowiedź "nie zamierzam zniżać się do płacenia za przebywanie w obecności pięknych kobiet" ale usunął
  • Odpowiedz
@dylan61: to nie tak do końca. Zrobili rebranding cocomo w całej Polsce, bo po pierwsze czarny PR, a po drugie zbliżało się 5 lat od otwarcia działalności i trzeba było zrobić ruchy...
  • Odpowiedz
@dylan61: Ty jesteś mentalnym retardem. Szedłem z kumplem po Mariackiej w Katowicach i tam też jest zrebrandowane Cocomo. Przechodzimy obok tego i jest napisane jak byk: IMPREZA ZAMKNIĘTA.

Idzie laska i mówi czy nie mamy ochoty wejść do tego klubu, to jej mówimy że przecież tam jest impreza zamknięta. A ona mówi że ma zaproszenia. No super zamknięta #!$%@? xD

I tak jeszcze się spytała czy nie mamy ochoty popatrzeć
  • Odpowiedz