Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu rzadko gram w gry. O #eacwel wiedziałem tylko z internetów, aż postanowiłem pograć w #fifaworld. Ł#!$%@?, oni w ramach jakiejś akcji społecznej na stanowiskach programistów zatrudniają ludzi z porażeniem mózgowym, a do obsługi serwerów dzieci z #podbaza? Serio, życzę im na nowy rok, żeby im ktoś #!$%@?ł ten ich grajdołek na wzór Sony x 10.

#fifa #ea #easports #eacwel #easportscwel #fifaworld ##!$%@? ##!$%@? #gorzkiezale
  • 12
@Gari90: Fifa world z założenia musi być słaba bo Fifa (XX) jest głównym produktem.. To jest tylko niedojebka żeby się bardziej zdenerwować i zepsuć pad.

A nawet jak szukasz ratunku na ea forum... to w dziale błędów odpiszą Ci tylko:

Prosimy o logi... Będziemy mogli szybciej naprawić błąd.

Szkoda że np błąd połączenia ze znajomym jest od początku istnienia tej opcji.. Oczywiście regularnie co jakiś czas ktoś dodaje posta że dalej
@ll_Mario_ll: Jaki by to produkt nie był, to przycisk do kupowania Fifa Points za srogie pieniądze jest chyba największym na ekranie. Jakby nie było, ludzie zostawiają w tej grze gruby hajs patrząc po niektórych składach. To jest potwarz dla gracza i klienta. Ta firma powinna pójść z torbami. Niestety takie molochy ciężko się uśmierca.
@Gari90: zgadzam się, jest naprawdę #!$%@? grać ostatnio w te FiFe. Co z tego, że ja wiem, że jakos umiem w to grać, jak wyskakuje gościu z lagami jak #!$%@? i strzela mi bramkę albo ma #!$%@? skład za banke. I bądź tu spokojny.
gruby hajs patrząc po niektórych składach


@Gari90: Ehh, Żeby chociaż 10% graczy z tymi grubymi składami gdzie 11 warta jest np 70mln zdobyło ten skład legalnie za "grubą kase"

Mało wiesz o tej grze.. Nie gram od początku ale mam znajomych którzy grali.

Mój skład jest wart około 500k

W ich składach 1 zawodnik wart 4 mln albo więcej.

I uwierz mi że nie dokładali do tego gówna ani złotówki..
@ll_Mario_ll: Nie wątpię, nie trzeba mieć znajomych, żeby to wiedzieć - wystarczy wejść w statystyki tygodnia/miesiąca/od początku, gdzie lista jest od 1 do ostatniego miejsca zapchana kontami o nazwach "xbauysbua" z tysiącami rozegranych meczów, z czego 99,99% wygranych.

Ale to nijak nie zmienia faktu, że gra działa jak gówno, że ludzie natłukli na lewo kasy, bo gra jest napisana jak gówno itp. itd. Czyja to wina? Moja? Twoja? Graczy? EA i
@Gari90: No tak... Ale najgorsze jest to że przy kolejnych aktualizacjach nikt i egzekwował tego co się działo przed update..

Osły każą wysyłać logi a sami ich nie prowadzą...

Co z tego wynikło?

To że w obrocie są setki milionów jak nie miliardy coinsów które zostały zdobyte za pomocą trainerów..

A ludzie którzy zaczynali w to grać mają miliony na koncie. I najlepsze jest to że nie martwią się o te
@ll_Mario_ll: A na Allegro ta kasa lata. W sumie jak inaczej grać w taką grę? Dorobić się tam porządnego gracza samemu nie ma szans. Taki Messi stoi kilka baniek, a za mecz płacą ci... no w polocie 500. A tu trzeba kontrakty kupować, leczyć itp.

Szczerze, to mam nadzieję, że to dopracują, wydupcą ten napis "Beta" i strzelą tam wielkiego reseta, jak już to będzie działało. Ale to EA, marne szanse.
@Gari90: A no bo właśnie gra jest stworzona tak, aby nie dało się komfortowo grac bez kupienia od EA waluty...

Pytasz mnie jak grac? Odpowiadam:

Idź na allegro i kup sobie 500k. Będziesz miał spokój z kontraktami i zrobisz sobie skład którym przy małych umiejętnościach możesz grać w 1 lidze.

Zaraz pewnie pójdzie na mnie atak ze strony osób przeciwnych kupowaniu monet oraz niektórzy stwierdzą że sam sobie zaprzeczam ponieważ wyżej
@ll_Mario_ll: Mogę sobie i pierdyliard coinsów nakupić na Allegro, jak ta #!$%@? gra w ogóle nie działa. Jakie to ma znaczenie, czy mam skład z brązowych kart, czy z niebieskich, jak to #!$%@?ństwo nie jest w stanie przepuścić mnie przez etap wyszukiwania przeciwnika?