Wpis z mikrobloga

W sumie to wpis trochę urodzinowy.

Konto mam od 1 grudnia 2013. Od tamtego czasu moje życie zmieniło się diametralnie i przeżyłem wiele, nie tylko złych chwil. Trochę takie TL;DR mojego roku*:

Rok temu byłem przegrywem bo w dołku po 4.5 letnim związku.

Imprezowałem hard pierwszy kwartał.

Poznałem najlepszego #rozowypasek pod słońcem.

Znalazłem prace po 2 tygodniach od postanowienia "czas znaleźć pracę" w sumie sama mnie znalazła.

Pijacki ciąg po najlepszym #rozowympasku.

Praca/hardy melanż resztę roku.

Obecnie jestem tu z problemami i czekam na ten 2015 może przyniesie jakieś zmiany.

Przez ten rok dodałem 15 znalezisk oraz popełniłem 1333 super zabawnych wpisów oraz 13 poważnych. Większość czasu spędziłem na #nocnazmiana na mirko bo #tylkomirko i #tylkonocny. Przestałem obserwować wiele tagów w tym #motoryzacja przez multum wpisów które nie powinny mieć miejsca i niestety strasznie niski poziom.

Przez rok zauważyłem jak ta społeczność jest różnorodna, niestety wartościowi ludzie i wartościowe wpisy giną wśród debilnych opinii ludzi którzy pojęcia o tym co piszą nie mają. Co więcej czuję, że poziom spada.

Co jeszcze zrobiłem w tym roku na wykopie.


#2014zwykopem #oswiadczenie #urodziny #rocznica #tort #oswiadczenie
Alver - W sumie to wpis trochę urodzinowy.

Konto mam od 1 grudnia 2013. Od tamtego c...

źródło: comment_RpLdhZTXPN7w5SYMa15xnyacvmtL7BFi.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Alver: pomijając fakty że rok temu nie uczestniczyłem w "życiu Mirko" to jakbym czytał moją historię z przed roku. Zakończenie związku, melanż hard'y, znów jakaś larwa się napatoczyła, ale nic nie wyszło, znów melanż hardy i tak kończył mi się rok 2013 z problemami. Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość:)
  • Odpowiedz
@Alver: kilka dni przed sylw wyjechałem na domek w celu odbycia melanżu ostatecznego, również spędzenia sylwestra. W noc przed sylw kiedy już włączył mi się tryb 4x4 postanowiłem ze wrócę do kumpla na impreze. Rano zrobiłem to co wymamrotałem. I na owej imprezie poznałem "paska" który miał w dupie to co #!$%@?łem, widział chyba troszkę więcej we mnie niż sam przypuszczałem? Dużo naprawdę dużo się pozmieniało w moim życiu. Kwitując, nawet
  • Odpowiedz