Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, ludziom to się nieźle w głowach #!$%@?.

Wchodzimy do Empiku, wybieramy książki, płyty, zabawki, tworząc z tego kolekcję świątecznych podarunków. Stajemy w kolejce do kasy. Kiedy produkty zostaną podliczone po prostu rezygnujemy z zakupów, podając jako powód fakt wspierania się osobami satanisty i aborcjonistki w promocji sklepu.


http://niezalezna.pl/62615-relacja-z-pewnej-wizyty-w-empiku-tego-sie-kasjerka-nie-spodziewala

Czyli tak - idziesz w środek świątecznej sklepowej rozpierduchy, aby zmarnować czas swój, jak i innych ludzi (pracownicy, inni klienci), odpieprzając jakąś manianę, którą każda decyzyjna tej sprawie osoba ma głęboko w dupie, a wszystko dlatego, bo nie zgadzasz się z poglądami osób, które wzięły udział w reklamie sklepu.

#empik #bekazkatoli #neuropa
źródło: comment_3ICMpr6UUJBxTFoiGibod8aN4IAqyeFU.jpg
  • 32
@lkg1:

– Jak się nazywa ta sieć księgarń, która reklamuje się przy pomocy satanisty?


Zmieszanie na jej twarzy było nie do ukrycia. Kobiecie odjęło mowę. Oczy zaczęły uciekać na boki, jakby w geście obrony jej ręka po raz kolejny wyciągnęła się w kierunku mojej karty.


#!$%@? no już ja to widzę jak kasjerka się przejmuje jakimś #!$%@? xD
źródło: comment_RX7Q9r63r4Z6AdzCWVVwhoKzXgzG12eT.jpg
Przypomina mi to genialne i popularne swego czasu protesty kierowców (bodajże z powodu rosnących cen benzyny) polegające na blokowaniu lewego pasa autoatrady @_@
Wchodzimy do Empiku, wybieramy książki, płyty, zabawki, tworząc z tego kolekcję świątecznych podarunków. Stajemy w kolejce do kasy. Kiedy produkty zostaną podliczone po prostu rezygnujemy z zakupów, podając jako powód fakt wspierania się osobami satanisty i aborcjonistki w promocji sklepu.


@lkg1: Ja jebię, ale żenadłem. Brakuje mi słów, żeby opisać za jak durne to uważam.
@lkg1: Moja koleżanka z roku, która wspiera tą akcję, ale nie o tym. Kiedyś wybrałyśmy się do plastycznego i nawiązałam krótką rozmowę z sprzedawcą. Zeszło na DKMS. On wspomniał o Nergalu, że został uratowany dzięki tej fundacji. Kiedy wyszłyśmy, to koleżanka stwierdziła, że już nigdy więcej nie zrobi tam zakupów, bo on lubi Nergala.
@lkg1:

nie czytaj książek, nigdy żadnej nie kup. No i oczywiście nigdy nie kup żadnej płyty, która nie byłaby dołączona do "Pani Domu"


hurr durr bojkotuje waszą satanistyczną księgarnię

Śmiecham z tego środowiska :D
@Fafnucek: za co dostaje #!$%@?? Chyba tylko jak kierownik jest debilem.

@guarani: wiem, odniosłem się tylko do pracownika. Głównym celem akcji, jak rozumiem, było uprzykrzenie życia Empikowi, a jedynym poszkodowanym będzie tylko inny klient, bo pracownikowi się za wysłuchiwanie również płaci.