Wpis z mikrobloga

pisz z #rozowypasek na jednym z portali randkowych


wygląda na to, że wszystko idzie ok, bo jeszcze z tobą pisze(półtora miesiąca w sumie)


ostatnio miej cięższy okres, rzuć robotę o którą długo walczyłeś, ale okazała się #!$%@?ą udręką, na dodatek twoja praca magisterska jest głęboko w czarnej dupie(#promotorcwel)


u #rozowypasek podobnie, żali ci się


miej jej ochote powiedzieć o swoich problemach, ze tez ci ciezko ale ze wiesz ze jak sie poddasz to bedzie jeszcze gorzej i ze trzeba to jakoś przetrzymać


zamiast tego pisz jakieś ogólniki w stylu "hehe bedzie dobrze", bo wiesz, że jak tylko sie otworzysz uzna cie za #!$%@? i #!$%@? jak czarny gdy uslyszy wystrzał startera

#gorzkiezale #tfwnogf #rozowepaski i troche #logikarozowychpaskow #stulejarnosc #stulejarz #oswiadczenie
  • 13
@szczepqs: chyba jak je podrywasz na chloroform. Przy żadnym różowym nie możesz sobie pozwolić na chwilę słabości, musisz być ostry jak brzytwa cały czas, zreszta o to w tym wszystkim chodzi, one sa te słabsze i to ty masz im zapewnić poczucie bezpieczeństwa i oparcie. W drugą strone to nie działa nigdy
@wojtek656: z roznych przyczyn zycie ulozylo mi sie tak a nie inaczej, nie mam zbyt wielu znajomych rozowych paskow, pomimo iz udzielam sie spolecznie, uprawiam sport i mam nawet kilku znajomych. A ją nawet chciałem jakoś po świętach zaprosić na jakąś kawę. Jakoś tak mi w zyciu ze ja i #rozowepaski to rzeczy ktore sie wymijaja, jak juz jakas mnie chciala to byla mastodontem a jak ja chcialem jakas to ona