Wpis z mikrobloga

@kessubuk: Niekoniecznie. Akurat do CSa przydaje się duża podkładka, bo średnio trzeba przesunąć myszkę około 40 cm, aby wykonać 360 stopni obrotu (profesjonaliści zaczynają od 30 cm na 360 stopni, nawet na 90 cm kończąc). Grając na małej podkładce trzeba będzie po prostu mychę podnosić. To jakby wziąć udział w wyścigach w zimie na zwykłych oponach - da się, ale po co się męczyć.

@Lanc: Z ciekawości - jaki in-game
@Sarpens: no widzisz :P Każdy gra tak jak mu pasuje. No i do tego np 1 mój znajomy sobie ustawił sens "jak prosy" i przy 1vs1 na blisko często widać jak ten sens jest dla niego za niski, bo nie potrafi tak szybko skontrować celownika i strzela obok przeciwnika, a nie w niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lanc: Nie no jasne. Każdy gra tak jak mu wygodniej. Co widać po wyższych komentarzach. Akurat co do Twojego kolegi - zakładam, że brakuje mu wprawy albo predyspozycji. Tak jak ładnemu we wszystkim ładnie, tak dobry gracz też zagra bez specjalnego sprzętu.

Się obijałem na MGI - MGII - czyli te kałachy czy jak by je tam zwać, ale już nie mam czasu na grę kompletnie i grywam tylko po pijaku
@gruszak: @viejra: @Sarpens: no czyli rangi na moim poziomie. Tak więc sensitivity prosa nie czyni :> Was tutaj śmieszą ludzie z małą podkładką, a mnie ludzie bez słuchawek albo z jakimiś z biedry, którzy nie słyszą niczego w tej grze :D