Wpis z mikrobloga

@sortris: trudno to nazwać programowaniem, ale jak dla semi-amatora to bardzo pozytywnie. Małym nakładem pracy można osiągnąć bardzo wiele. A za każdym razem odkrywam nowe funkcje i bardziej eleganckie rozwiązania ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MrEid: właśnie zainstalowałem jakąś godzinę temu, bo dowiedziałem się o pluginie dla Corona SDK ale jakoś mi nie fituje w 100% i na razie odkładam go na później
@sortris: raczej dlatego, że używam przeważnie max 10 komend. Może w całym kodzie zawsze mam ze 2-3 ultra funkcje w których można się pomylić, a tak to same przesunięcia itp. Btw. najbardziej mnie drażni, że nie mogę zrobić obramowania dla tekstu :P
@Grzmihui: Obramowanie dla tekstu to już wada silnika ;p (próbowałeś nakładać na siebie dwa napisy o różnym rozmiarze czcionki?). A więcej funkcji przyjdzie, gdy zaczniesz podpinać reklamy i achievementy ;)
@sortris: No to jest jedyna metoda, żeby to obejść, ale zdecydowanie za dużo zachodu ( 2 razy więcej roboty przy animacjach, pojawianiem się, usuwaniem).

Reklamy i achievementy to akurat pestka bo nawet w wersji Starter praktycznie wszystko mam wbudowane w silnik i wystarczy pare linii kodu i śmiga ;)