Wpis z mikrobloga

ZAGINĄŁ MÓJ OJCIEC. JEŚLI MACIE CHWILĘ BY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PLAKATEM TO BĘDĘ WDZIĘCZNY. JEŚLI MACIE JAKICHŚ ZNAJOMYCH W KATOWICACH TO TEŻ BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA UDOSTĘPNIENIE TEJ INFORMACJI I ROZESŁANIE GDZIE SIĘ DA. W IMIENIU MOJEJ RODZINY DZIĘKUJĘ ZA WSZELKĄ POMOC, JAKUB BRUSZEWSKI #zaginieni
Pobierz
źródło: comment_PInVD7zlzeqbPjfPjRp9WhBzxTmq8uGg.jpg
  • 54
@Jade: powinieneś być wrażliwym na takie rzeczy, a nie robić sobie żarty. komentarz na poziomie gimbazy..

jak jakiś czas temu gość w moim mieście popełnił samobójstwo i jacyś idioci pisali komentarze pod artykułem, w tym "chciał polatać, ale się mu nie udało hehe" , "lecę bo chcę, lecę bo życie jest złe". do nich Cię przyrównuję.

@Kalom: powiedz mi, że jakby Ci zginęła matka, to byś to tylko zgłosił na
powinieneś być wrażliwym na takie rzeczy,


@angela09: nie powinienem. Nie czuję takiego moralnego nakazu (a nawet gdybym czuł to miałbym to gdzieś). Nikt mi nie będzie mówił co powinienem a czego nie powinienem czuć. I niby gdzie sobie żarty robię? Pisząc że mirko i wykop to nie są odpowiednie miejsca na ogłoszenia o zaginionych? To jest portal ze śmiesznymi obrazkami obrażającymi papieża. Nie śmieję się że gościu zaginął. Ogarnij swój rozum.
@Jade: każde miejsce jest odpowiednim miejscem, żeby informować o takich rzeczach. jeśli ktos ma TAKI problem, powinniśmy być na to otwarci, a nie się plecami odwracać sądząc, że nas to nie dotyczy. nie życzę Ci tego oczywiście, ale chciałabym wiedzieć jak zachowałbyś się, gdyby to Ciebie dotyczyło. Podobnie, jak @Kalom. Nie sądzę, że zwracalibyście uwagę na to, czy jesteście na jakimś portalu stałymi użytkownikami, czy nie. Mielibyście gdzieś hejty innych,
albo nie dorośliście na tyle, albo wasi rodzice popełnili błąd


@angela09: całe szczęście Twoi nie popełnili nigdzie błędu. I nie wiem po co przypieprzasz się do moich rodziców. Masz coś do nich? Oni za mnie nie myślą (być może Twoi za Ciebie myślą), nie rozwijali się za mnie, nie bili za odmienne zdanie. Mnie ta sprawa nie dotyczy. Nie znam gościa, jego rodziny również. Mieszkam 300 kilometrów od Katowic. Może mam
@angela09:

>albo nie dorośliście na tyle, albo wasi rodzice popełnili błąd


Moja morlaność jest lepsza od twojej


xD

Mielibyście gdzieś hejty innych, bo nadzieja byłaby w tym momencie na 1 miejscu.


No faktycznie, to ja jestem "gupi" bo nie działałbym pod wpływem emocji a przemyślałbym to gdzie wysłałbym mój spam i czy nie wychodze na debila.

Swoją drogą OP ma #!$%@? całkowicie na swoje ogłoszenie które wbiło w gorące, co za
@Jade: nawet nie wiesz jak się epicko czuję teraz, jak już nie muszę na ten komentarz Twój patrzeć. widzę, że się nie dogadamy..

no jak to mówią "na świecie więcej głupich niż mądrych"

tym przemiłym akcentem kończę bezcelową dyskusję.

całuski,

a.