Wpis z mikrobloga

@NR00: to czy ktoś chce czy nie, to jego osobista sprawa, nie trzeba go od razu od frajera i bankomatu wyzywać, w końcu wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym, rozmowa dotyczy oceny młodej matki, która szuka stałego partnera, przez wykopków dla których jest, w dużym skrócie, tępą dzidą bo tak i już :|

Nadal twierdzę, że dziewczyna podchodzi do sprawy uczciwie i jak najbardziej ma
@Vestale: Wyciągnęła wnioski? Raczej szuka kogoś, kto będzie ją i dziecko utrzymywać. Oczywiście nie oceniam tego i dobrze, że od początku jest uczciwa i pisze o dziecku. Przynajmniej nie zajmuje czasu większości mężczyzn.

świadczy o niej całkiem dobrze...


To, że jest panną z dzieckiem już tak o niej nie świadczy. Nie znamy kontekstu, ale to, że ona jest ofiarą gwałtu, jak ktoś wyżej napisał, jest nadzwyczaj mało prawdopodobne. Bardziej prawdopodobna najzwyklejsza
@pedros92: a na jakiej podstawie tak twierdzisz? napisała że oczekuje od nowego partnera żeby ją sponsorował? podpowiedz, bo może ja na tym zdjęciu nie wszystko dostrzegłam… a może coś sobie bezpodstawnie ubzdurałeś bo masz chory obraz kobiet, ukształtowany przez wypokowe stuleje dla których prawdziwa dziewczyna, nie ta w .jpg, to zło wcielone?
@reizen: no masz, następny, który na podstawie jednej fotografii i szczątkowego opisu wysnuł daleko idące wnioski :|

no ale dobrze, pobawmy się w zgadywanie: może ma całkiem dobrą pracę, dzięki której może utrzymać i siebie i dziecko, szkołę skończyła/kończy bo ma wspaniałych rodziców, którzy jej pomagają w opiece nad dzieckiem i szuka partnera bo brakuje jej miłości - równie prawdopodobna wersja jak twoja, prawda? i co odmówiłbyś jej prawa do szczęścia
@Vestale: Ja uważam, że ludzie wyciągając takie nieprzychylne wnioski myślą trzeźwo, bo fantazje o smutnej przeszłości, gwałcie itd nie powtarzają się tak często, a bardzo często powtarza się schemat, że ktoś wyruchał i zostawił. Było zabawnie, ale się skończyło.

No i nie okłamujmy się, że ciężko znaleźć mężczyznę, który tak łatwo zaakceptuje cudze dziecko.

Dystans w takich sprawach jak wychowywanie i być może utrzymywanie cudzego dziecka i młodej matki jest wskazany.
@Vestale:

może ma całkiem dobrą pracę, dzięki której może utrzymać i siebie i dziecko,


top kek xD, istnieje większe prawdopodobieństwo że pracuje w biedronce albo jest bezrobotna

bo ma wspaniałych rodziców, którzy jej pomagają w opiece nad dzieckiem i szuka partnera bo brakuje jej miłości


no może tak być ale to nie znaczy że rodzice będą jej pomagać do końca życia, jeśli znajdzie przegrywa a pewnie tak będzie to napewno będzie
@Krs90: nie tłumaczę, chce podyskutować ale coś przeciwnicy słabiutcy - wymiękają po jednym, góra dwóch komentarzach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Sancho_Pansa: o ile to nie portal typu sexfotka to nie ma co się bulwersować - każdy sposób na poznanie kogoś jest dobry

@Szalony-Janusz: dla mnie to nie myślenie trzeźwo a nadinterpretacja, za mało informacji żeby tworzyć jakiekolwiek historie - nie mam pretensji że ktoś, szczególnie