Wpis z mikrobloga

Tutaj pisałem o tym, że rozstałem się ze swoją dziewczyną na emigracji po 3 latach i 8 miesiącach. Nie mogłem uwierzyć w to co się dzieje i to co do mnie mówiła po prostu nie układało się w logiczną całość. Jako że za młodziaka zhakierowałem to i tam, postanowiłem całkowicie ją prześwietlić. Telefon, facebook, maile, sms. I już wiem dlaczego się rozeszliśmy.




#feels #tfwnogf #rozowepaski #rozowepasek #zdrada #przegryw #coolstory #kobiety #zwiazki
  • 17
@PrettyMuchDeadAlready: wyprowadź się, najlepiej zaraz przed zapłaceniem czynszu... jak nie zapłacisz to ona będzie miała problem... tylko znajdź sobie mieszkanie i załatw transport tak żeby nie wiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja raz tak się wyprowadzałem że zostawiłem byłych współlokatorów bez internetu i załatwiłem sobie przeprowadzkę 3 kroki do przodu... nie chcieli się zorientować to nie
@PrettyMuchDeadAlready: #!$%@?, ale hipokryzja.. Laska zachowała się fair, poznala kogoś, zerwała zanim do czegoś doszło. Trochę to żałosne i gimbusiarskie, że nazywasz ja dziwka. Tak się życie układa czasem, zresztą zwłaszcza, że jak sam pisałeś pod poprzednim wpisem mieliscie 1 dzień na 3 tygodnie itd. A gdybyś Ty czuł się samotny i opuszczony w takim związku, poznał zajebista laske i uczciwie zerwał z ta dziewczyna to byłoby wszystko spoko i jeszcze