Wpis z mikrobloga

@InnychNieBylo: Serio dla kogoś jest to tak dziwne że policja pilnuje porządku? Być może dostali sygnał że ktoś się może czaić żeby otagować wagon, ale dla was i tak jeden #!$%@? czy temu zapobiegną czy trzeba będzie płacić za odmalowanie. Ja #!$%@? nie ma dla was miejsca w cywilizowanym świecie.
  • Odpowiedz
@Kaethax: A jaką prędkość maksymalną one tam osiągają na tej trasie? Bo w sumie nie jestem przekonany czy to zasługa akurat Pendolino czy po prostu remontu torów na tym odcinku.

  • Odpowiedz
@Dzakus: jak teraz jeździ 160 to znaczy że dobre czasy przejazdu wcale nie są dzięki Pendolino, bo chociażby inne nasze EZT czy składy i tak jeżdżą z taką prędkością, co innego jak podniosą do 250
  • Odpowiedz
  • 0
Wymysleli zabawy. Poprzyklejali pod fotelami magnesy losowo i kto znajdzie to cos wygra. Za chwile powiem się jaka wygrana.
  • Odpowiedz
@pivo14: "Przyjechaliśmy o czasie. Jesteśmy w szoku!"

Ja #!$%@?, to co powinno być normą, u nas wywołuje wielkie zdziwienie. W Japonii to by padli na zawał chyba
  • Odpowiedz
@SpeeDKB: Jednak dobrze dziś prawili w radejku. Kraj na 35 milionów i ludzie (głównie ci starsi) z wielkimi kompleksami i coś co jest na zachodzie normą to u nas wielkie o_o i "panie pacz wjelky świat do nas zajichał i jeszcze ten ciopong taki ładny amerykancky się nie spóźnił". Mamy kompleksy i nie da się tego ukryć. Dobrze że chociaż nasze młode pokolenie obyte w świecie i jeżdżące na Zachód
  • Odpowiedz