Wpis z mikrobloga

@LuLoR aż mi się przypomniała gra Sing Singa, gdzie miał 50 killów Tinkerem, a jego team nic nie robił całą grę. Też przegrał.

@co_ja_tu_robie: Dobry nick ( ͡° ͜ʖ ͡°) panie "nie wiem ale sie wypowiem". Jeśli carry byli w pobliżu jego killi, to nie ważne że nie zrobili last hita, bo i tak dostają AoE assist gold, który jest prawie taki jak last hit.
  • Odpowiedz
@Nobody: równie dobrze mógł latać z EB i dagonami stealując wszystko. Daj link na dotabuffa do meczu przynajmniej to będziemy chwalić. Takie ratio to sobie mogę cm-ką w paint'cie zrobić :)
  • Odpowiedz
@Borzowporzo: http://www.dotabuff.com/matches/995347793

Repek wygasł bo gra sprzed miesiąca.

Wystarczy spojrzeć na staty teamu, większość killi była zrobion solo. Na 47 killi naszego teamu ja brałem udział w 43 (to aż 4 kille w 45 minut beze mnie! :D). Gankowałem kogo się dało, cały team miał wolne miejsce do farmy, lecz i tak nie był w stanie nic wyfarmić. To jedna z gier w której gra się ze znajomym o 2k
  • Odpowiedz
zamiast zostawic pare fragow carry to zwinales wiekszosc a potem sie dziw,ze lost match


@co_ja_tu_robie: #!$%@?, jeżeli przez pół godziny zajmował przeciwną drużynę, to normalny carry miałby wystarczająco dużo czasu do bezpiecznej farmy. Większość przyzwoitych carry w tym czasie by była w stanie sama skończyć grę.
  • Odpowiedz
@LuLoR aż mi się przypomniała gra Sing Singa, gdzie miał 50 killów Tinkerem, a jego team nic nie robił całą grę. Też przegrał.


@Nobody: miałem taką grę kiedyś, 30min stompowałem slarkiem, jakieś 30 killi, troll build, a mój team nie zfarmił nic i przegraliśmy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz