Wpis z mikrobloga

#rozowypasek #zieloni #sekta #baniazmeczeniowa

Mirki moj #rozowypasek jakiś czas temu przeszedł do zielonoświątkowców, według mnie zrysowali jej troszkę baniak bo nagle się nawróciła i chodzi na jakieś grupki, rozmawiają o bogu, o swoich problemach i generalnie jest tam pełno osób bo jakiś przejściach i uzależnieniach i to dzięki bogu wyszli z nich( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to normalne czy już po #rozowympasku ?
  • 9
  • Odpowiedz
@bakter: Ja jestem przeciwny wszystkim przejawą religii. Jeśli mój #rozowypasek uczęszczał by na takie spotkania to powiedziałbym jej że mi to przeszkadza. Nie wyobrażam sobie związku z różowym która wyznaje jakąś religię. Musisz sam zdecydować czy Ci to przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Grann: Mirku można mówić, #rozowepaski to #rozowepaski. Nie przeszkadza mi w to, ze sobie coś tam wierzy, bo każdy w coś tam wierzy. Rozchodzi się o to, że ryja jej berecik, a ona tego nawet nie widzi. Najlepsze, że często widują się w w gronie o zbliżonym przedziale wiekowym, a później wysyłają sobie kawałki z pisma świetego które pasują np do kogoś tam obecnej sytuacji i wiele innych dziwnych rzeczy
  • Odpowiedz