Wpis z mikrobloga

Mirki! czy moge podłaczyc 2 monitory przez porty DVI? mam nowa karte gtx 970 i jeden monitor jest podlaczony przez DVI a drugi przejsciowka dsub - dvi ale na tym z przejsciowką nie ma obrazu - ale jest wykrywany przez program nvidii i windowsa, o co chodzic moze?

#komputery #monitory #pcmasterrace
  • 24
  • Odpowiedz
@Fiodooor: kurcze ciężko mi powiedzieć, ja miałem podłączone dwa ekrany, jeden DVI drugi DVI+przejściówkD-sub i działało bez problemu, ale to było jeszcze na GTX4xx
  • Odpowiedz
@FLAC: niestety tak, chyba ze podlacze go do karty zintegrowanej intela ale mam ja wylaczona w biosie - podlaczylem monitor kolegi przez kabel DVI bo ma wejscie DVi i dzialaja oba a ten VGA - DVI nie dziala...
  • Odpowiedz
@Fiodooor: no to chyba nie pomogę niestety, ale spróbuj zrobić tak jak mówisz, włącz iGPU w biosie, i podłącz ten ekran dsub pod niego może będzie działać
  • Odpowiedz
@Fiodooor mi nie dziala gdy chce podlaczyc jeden pod zintegrowana, drugi pod dodatkowa. Natomiast jak mowie, mam jeden podlaczony pod DVI, drugi pod DSUB(VGA) na DVI, oba podlaczone pod te sama karte. Wczoraj kupilem monitor nowy i dodatkowo mam teraz jeden jeszcze podlaczony pod DP. Wiec mozna. I tez mam GTX970 od Gigabyte'a
  • Odpowiedz
@Fiodooor: W karcie masz pewnie 2x DVI, jedno z nich ma sygnał cyfrowy + analog(dvi-i lub dvi-a) drugie tylko cyfrowy(dvi-d sprawdź na wiki). Ten monitor z przejściówka wsadź pod te z sygnałem cyfrowym + analog, a ten drugi pod samo cyfrowe. Mam nadzieje że to coś pomoże :)
  • Odpowiedz
@spoon22: Tylko ze przejsciowka Dvi-i moze wejsc tylko w jedno miejsce i to nie dziala wlasnie ;) w monitorze mam jedno dvi i i jedno dvi-d ;) w takiej konfiguracji nie dziala, sa przejsciowki vga - dvi-d?
  • Odpowiedz