Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z grubasek, które ważą po 120kg, wszyscy znajomi to wiedza, a one i tak co drugi dzień wrzucają nowe zdjęcie TWARZY z nowym makijażem/fryzura/okularami przeciwsłonecznymi/spiochem pod okiem myśląc, że tusza to tylko dodatek, albo liczy się wnętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A pod nim wylegarnia beki z komciami: 'oj jak ślicznie, oj jak ładnie' lub najlepszy 'SEKSI MAMCIA' .

Atencyjne, grube świnie.

#bekazrozowychpaskow #podludzie #bekazpodludzi #grubasy #facebookcontent
  • 475
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Ok, to się dołączę. W jednej odpowiedzi piszesz o tym, że cenisz sobie dobre jedzenie ponad opinię innych ludzi, a w drugim już, że ta sprawa z jedzeniem ma podłoże uzależnienia. Podkreślę od razu - nie atakuję, nie krytykuję, sam mam swoje słabości. Tylko, że jedna opinia z drugą nijak nie współgra. Uzależnienie to nie jest świadomy wybór, a jeśli tłumaczysz sobie że tak właśnie jest - to już
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Dlatego jesteś świadoma uzależnienia, ale nie znalazłaś się w tej sytuacji na skutek swojej decyzji, ciężko więc mówić o wyborze - raczej o akceptacji bieżącego stanu rzeczy. (wiem, że nie użyłaś słowa "wybór" nigdzie, po prostu chciałem dokończyć, o co mi chodziło) Na marginesie - moim zdaniem pełna świadomość zawsze będzie związana z podjęciem działań w kierunku wydostania się z uzależnienia, które z definicji stanowi kajdany. W gruncie rzeczy
  • Odpowiedz