Wpis z mikrobloga

@Shepard: Tak, dźwiga wszystko, póki co. Tak, grafa kosztowała 1.4k. Tylko wiesz jak jest. Chciałbym zmienić procka na 4-rdzeniowego, a za tym idzie zmiana płyty. A skoro już płyta, no to czemu nie pamiątki. Dysk też muszę wymienić, bo mam tylko 300 GB i nie wystarcza miejsca na zdjęcia i gry. A jak tak, to muszę od razu kupić zasilacz 750 W. Życie :/
@Shepard: Fajny zestaw za normalne pieniądze. Może go skopiuję, bo bez grafy będzie mnie kosztować ~1.8k. Mam w domu 650W zasilacz, który może udźwignie ten zestaw, niestety grafa ciągnie moc jak #!$%@?.
@corbin: Sorry, myślałem, że wybierasz między tymi dwiema kartami. Zastanawiałem się na wzięciem Ti, ale stwierdziłem, że wzrost wydajności jest za mały w stosunku do wzrostu ceny i wziąłem zwykłe GTX660, tak więc wg mnie nie ma sensu. A nawet gdybym miał wybierać między HD7850 a GTX600 to i tak brałbym tę drugą.
@corbin: Żadnych. Każdy tytuł odpalam w 1920x1080, rezygnuję właściwie tyko z MSAA (ogromny spadek wydajności), takich rzeczy jak tutaj, albo jak w przypadku Crysis 2 jedno ustawienie musiałem zmienić z max na medium, bo inaczej było ~45 fps'ów a tak wyciągałem ~55. Jeśli satysfakcjonuje Cię ~40 klatek na sekundę, to nie będziesz miał żadnych problemów, jeśli zależy Ci na 60 (tak jak mi) to czasami trzeba coś zmienić z ultra na
@corbin: Dobra decyzja. Jeśli nie jesteś jakimś maniakiem, który musi mieć absolutnie wszystko na maksa to ta karta w zupełności Ci wystarczy, a SSD i dodatkowy ram z pewnością się przydadzą.