Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, daję Wam tutorial jak wyjść z #przegryw i znaleźć się w #wygryw w ciągu zaledwie 8-9lat.

Stuleje - morda, oglądać i brać przykład.

Jakby foto było kijowe to macie bezpośredni link http://i.imgur.com/l2Uoy75.jpg?1

PS: #rozowepaski hot or not? (jestem wolny) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazmorde #wygryw #przegryw #stulejacontent
Pobierz
źródło: comment_zsryBYPoNCsdCuL9N7BaKW75u3FCkd1a.jpg
  • 106
ale potem to już szybko oblatujesz maszynką. To jak golenie twarzy, z tym, że głowy :P Poza tym mi szybko włosy rosną, to zgaduję, że musiałbym co 2 dzień, albo codziennie.


@Balcer666: tak, właśnie o to chodzi i powiem ci, że to bardzo męczące. Dałbym radę, ale w zimie to naprawdę paskudne uczucie golić się i wyjść na mróz z suchą skóra, a nie zawsze jest czas się wykremować, bo jak
@Balcer666: zrobiłeś coś oprócz zmiany fryzury, brody, przerabiania zdjęć i starzenia się - co też wpływa poniekąd na zmianę wyglądu i nabrania powagi? To nie wydaje się tak wiele, żeby się uważać za wygrywa. Chyba, że masz małe wymagania, albo nie napisałeś wszystkiego. Czym się przejawia ten wygryw?
@Balcer666: zdecydowanie wyszedłeś z przegrywu. Wiadomo, że to jest subiektywna opinia i jeśli się czujesz wygrywem to nim jesteś, ale to nie jest jeszcze powód, żeby spoczywać na laurach(nie piszę że to zrobiłeś). Chyba zawsze może być lepiej racja?

@herst : nie dziwne, że jesteś pod koniec rankingu skoro piszesz takie rzeczy.
@Balcer666: kuce coś w sobie mają, mimo wszystko, podobasz mi się bardziej na zdjęciu pierwsza/druga połowa 2012, niż na ostatnim.. strasznie #!$%@?ą mnie te fryzury na SS-mana, są bardziej pedalskie niż czapka ze zdjęcia 2012. o ile nie przestałeś grać na gitarze, to okej, ale jeśli zmieniłeś zainteresowania z muzyki na przeróbkę swoich zdjęć.. to jednak trochę #przegryw. obyś nie był mentalną stuleją, bo wolę kuca z zainteresowaniami, niż pustego
@jezus_cameltoe: łysienie w wieku 20 lat? są na to lekarstwa. moja ciocia po bardzo ciężkiej operacji byla prawie łysa, dostała specjalny "szpraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)" i wlosy jej odrosly. mi wlosy zaczęły rzednąć motzno, popsikałem przez pare miesiecy i włosy jak i jaskniowc, poletzam
łysienie w wieku 20 lat? są na to lekarstwa. moja ciocia po bardzo ciężkiej operacji byla prawie łysa, dostała specjalny "szpraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)" i wlosy jej odrosly. mi wlosy zaczęły rzednąć motzno, popsikałem przez pare miesiecy i włosy jak i jaskniowc, poletzam


@murtibing: taką historyjkę każdy potrafi sobie wymyslić. W sumie możesz udowodnić, że mówisz prawdę - podaj nazwę specyfiku a ja pogadam ze znajomymi