Wpis z mikrobloga

bądź mną


idź niechętnie do klubu bo znajomi błagają Cię na kolanach


patrz się na pijanych i naćpanych ludzi oraz na #rozowepaski z gołą dupą i #niebieskiepaski, które chcą je zaruchać


c--------------e.png


zabierz swoje manatki i najzwyczajniej w świecie wyjdź

CHYBA NIGDY NIE PRZEKONAM SIĘ DO KLUBÓW ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpodludzi
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pyszotka: jak się chodzi do jakiś melin dla Sebixów i Karyn to tak jest, jest dużo lokali na poziomie (choć też zwykle są drogie i nie na moją kieszeń :D)

W Warszawie świetny jest np. Club70 z muzyką z lat 70/80 i fajnym wystrojem, Opera Club w budynku Teatru Narodowego z fajnymi lożami o dobrą muzyką oraz np. Capitol w budynku teatru Capitol (mój ulubiony wystrój)
  • Odpowiedz
@pyszotka: Jak jestem pijany to jeszcze jakoś przeżyje, chociaż i tak nie lubię tego klimatu, ale najgorzej jest na trzeźwo. Ostatnio nie mogłem pić jak do klubu szliśmy, skończyło się tak że uciekłem po jakiejś godzinie czy pół bezczynności n----------ć się do chińczyka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pyszotka: ale gównowichura xD tera bywalcy się tłumaczą, że jest FAJNIE ALE POD PAROMA WARUNKAMI I TO NIE WSZĘDZIE TAK ŹLE JEST TYLKO TRZEBA WIEDZIEĆ CO I JAK

Czy to ja robię wpisy na mirko pokazując jaki jestem się alternatywny i ponad plebsem i w ogóle?


@Clarence_McKenah: nie, ty w ogóle żadnych wpisów nie robisz xD
  • Odpowiedz
@pyszotka: o i słusznie.

Nie ma sensu wpieprzać się do internetu ze swoim prawdziwym ja.

Gdzie te piękne czasy anonimowości, ba, braku podziału na kobiety i mężczyzn, totalnej równości, gdzie hierarchia wynikała z wiedzy i inteligencji, a nie z tego, kim kto jest w "prawdziwym życiu" (internetów to w ogóle nie obchodziło, bo co to zmieniało w internetach? Nic.)
  • Odpowiedz
@pyszotka: Zaplusowałem, jednak nie do końca sie zgadzam. Są kluby i "kluby". W tych pierwszych można się pobawić w fajnym towarzystwie, leci tematyczna muzyka, można na spokojnie posiedzieć w loży, a nie suszyć zęby przy barze. W drugich jest n-----------e basem, mnóstwo stroboskopów, ludzie na siupie i te #rozowepaski siksy i #niebieskepaski o których wspomniałaś. Trzeba zwyczajnie zwiedzić kilka klubów i dowiedzieć się w których klimat
  • Odpowiedz