Wpis z mikrobloga

@domino01: za 5500 kupisz e36 w przeciętnym stanie, które prawdopodobnie będzie miało pokaźną historię katowania. Z audi to albo b4 w dość ładnym stanie, ale będzie to jednak 20letnie auto, albo b5, w przypadku którego to raczej grząski grunt - pewnie z początku produkcji da się za tą kasę kupić, ale łatwo nie będzie.

Jeśli potrzebujesz autka do miasta to corsa myślę, że dobry wybór. Zwłaszcza, że 125 koni w takim
@domino01: mechanicnie bazuje zdajsie na civicu. Trzeba uważać na rudą i HGF - uszczelkę pod głowicą. Silnik ma wadę konstrukcyjną przez co się rozszczelnia. Jeśli pod korkiem oleju jest "majonez" to uciekaj albo ostro negocjuj cene.

Poza tym uwaga na rudą.

Ten z linka coś z przodu krzywo wygląda... Pytanie czy jakieś lekkie parkingowe bum czy go odwijali z przystanku...
@domino01: kiedyś robiłem research nt. tego forda i wyszło z niego, że <7k raczej nie ma co się za niego zabierać. Samo auto ponoć całkiem fajne, chociaż mało praktyczne. Gdzieś coś czytałem, że jest problem z zawieszeniem... Zdajsie jakaś część podchodzi tylko od focusa rs... Ale nie pamiętam o co chodziło dokładnie ;)