Wpis z mikrobloga

@XTas: Jak napisał @RageKage z pewnością linia ruska na początku jest bardzo dobra. Szczególnie, że to dobre czołgi. Do KW-1 powinieneś dojść na spokojnie, a potem pomyślisz.

Ja bym jeszcze na twoim miejscu spróbował amerykańskiej linii niszczycieli czołgów. =)
Ja bym jeszcze na twoim miejscu spróbował amerykańskiej linii niszczycieli czołgów. =)


@Sordi: potwierdzam, zrobiłem amerykańską linie do IX tieru jeśli chodzi o TD i jest tam kilka przyjemnych modeli - T40 czy M10 (na nim zrobiłem prawie 1000 bitew) potrafią mocno namieszać, T25AT też jest mocno przyjemny, a i T95 dostarcza... hm... niespotykanych wrażeń ;)
@Ciamajdowy: @XTas: Nawet trzeba z tym poradnikiem sie zapoznac. Nie rob zadnych niszczycieli czolgow tylko jako 1 drzewko trzeba cos uniwersalnego na czym sie nauczysz grac. Mysle, ze najlepszy wybor to amerykanskie ciezkie, lub ruskie. Czyli w ruskich wbij KW-1, lub w amerykanskich T1 Heavy. Nie zrazaj sie, ze te pierwszwe czolgi sa bardzo miekkie i niecelne, bo dopiero od V tieru sie zaczyna normalniejsza gra. Mozesz tez te 2