Wpis z mikrobloga

#bekazrozowychpaskow #bekazlewactwa #lewackalogika #heheszki #humorobrazkowy #urzednicy

O jak kisne xDDD Rozmowa z koleżanką z humana z liceum. Nie wolno zwalniać niepotrzebnych urzędników, bo się zwiększy bezrobocie i w ogóle jak urzędnik nie będzie miał pracy to będzie mniejsze PKB w kraju, no a do tego rodziny niepotrzebnych urzędników nie pozwolą na ich zwalnianie.
C.....r - #bekazrozowychpaskow #bekazlewactwa #lewackalogika #heheszki #humorobrazkow...

źródło: comment_TS8ivIONUpQMuFil3a2Yimc6rUOSyzRG.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Crusier: o kurde, nie wierzyłem, że ludzie pokroju Szumilewicza istnieją poza telewizją, ale jednak!

Szkoda tylko, że tacy ludzie nie chcą bezpośrednio wspierać np. mnie :( Mogę obiecać, że zrobię z tych pieniędzy jakiś beznadziejny użytek, ale rozkręcę gospodarkę kupują w sklepach! W żaden sposób nie będę ich inwestował. Jakbyś zebrał takich tysiąc i każdy dałby mi 5zł miesięcznie, to byłoby spoczko :) Bo w sumie czemu nie, urzędnik ma
  • Odpowiedz
@Crusier: nie napisałeś nic o, tfu, homosiach, albo o ogniwach pośrednim między człowiekiem i małpą? Mogłeś chociaż dodać coś o kobietach przesiąkających poglądami swoich mężczyzn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ech liceum, piękny okres, człowiek jest pełen entuzjazmu, wiary w to, że to właśnie on odkrył receptę na raj na ziemi, a cała reszta to banda idiotów. Ciesz się chwilą. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@bercik999: To, że mam chłopaka nie oznacza jeszcze, że jestem gejem ;) Konto na wykopie mam dużo dłużej niż chłopaka, więc zdążyłem, że tak powiem, ukształtować tutaj swoje poglądy.
  • Odpowiedz
@Crusier: wczoraj byłem w odwiedzinach u znajomych ze wsi i mówią, że nowy wójt #!$%@?, bo już zapowiedział zwolnienia w GOKu, a poprzedni zatrudniał wszystkich jak leci.

Z drugiej strony to nie ich wina, że tak to postrzegają tylko dużego bezrobocia zafundowanego nam przez rząd. Biedni ludzie poprą każdego kto obieca pracę
  • Odpowiedz
@Crusier: Może spróbuj wytłumaczyć na przykładzie:

1. Trzy osoby. Każda normalnie pracuje, produkując co miesiąc dobra o wartości 1000 zł. Czyli łącznie mają dobra o wartości 3000 zł = 1000 zł na osobę.

2. Trzy osoby. Dwie normalnie pracują, jedna jest urzędnikiem. Dwie pracujące osoby wytworzą dobra o łącznej wartości 2000 zł, urzędnik nic nie wytworzy. Czyli mają na całą trójkę dobra o wartości 2000 zł = 666,(6) zł na
  • Odpowiedz