Wpis z mikrobloga

@kotnaklawiaturze: Hmm, jestem szczerze zaskoczony, kupujesz tableta, robisz na nim pierwszą prace, płodzisz tam coś z okularami (fituje w ch#j), wrzucasz to potem na mirko, a mi szczerze mówiąc wychodzą oczy, daje plusa, nie jestem koneserem sztuki kilka obrazów lubię, i mogę powiedzieć, że wieszał bym na ściania, oczywiście tą pierwszą :)
@AlfaPedro: płodzisz tam coś z okularami (fituje w ch#j) - To jest Michał Białek, czemu nazywasz go "czymś"?

"oczywiście tę pierwszą" - dlaczego? Wersja 2.0 ma ulepszone światłocienie na mordzie i setki detali dorobione.

Ogólnie fajnie że Ci się podoba. Jak chcesz sam się pobawić to polecam program ArtRage.
Jak już pisałem nie jestem koneserem sztuki, z obrazami które lubię zetknąłem się w szkole i u babci, na ścianach, a czytając odniosłem wrażenie, że to Twoja praca. Bardziej przemawia do mnie ta wersja, dlatego, że jest "bardziej surowa"? Ciężko mi to określić bedąc laikiem w ym temacie, jest bardziej groteskowa i ciekawa a ta 2.0 ujednolicona. Mam zdolności muzyczne, jestem januszem w świecie grafiki. Peace