Wpis z mikrobloga

@pieczarrra: Beka z kogo chyba z Ciebie i Szwagra. Człowiek chce pomóc a tu ktoś sobie jaja robi. Potem wielkie narzekanie że żyjemy w kraju znieczulicy i że wszyscy mają siebie w dupie. To jest naprawdę przykre, patrząc na to że wiele osób ma problemy. Tylko weź tu człowieku bądź dla kogoś dobry, poradź jakoś, wesprzyj, a za chwile 'OOO TOPSREK BK Z WAS WYKOPKI ON WAS STROLOFFAŁ'
@pieczarrra: Ale to jest akurat normalne na wykopie, bo połowa z przebywających tu ludzi to nieudacznicy życiowi którzy mogą swobodnie obrzucać gównem różowe paski i mogą się w ten sposób dowartościować. Jeśli dziewczyna uważa że jest brzydka, to musi się liczyć z tym że jak wstawi swoje zdjęcie to ją zjedzą. Logika i dobra kultura na wykopie? A gdzie tam.
@pieczarrra: #!$%@?ąc od tego czy to troll czy nie, nie widziałem nigdy by jakaś przeciętna laska wrzucałaby tu swoją twarz / sylwetkę z prośbami jak się ogarnąć by wyglądać lepiej. Wszystkie tylko liczą na plusiki.
No co jak co, nie siedzę tu długo, ale widze mirko to poradnia, specjalizująca się w leczeniu #przegryw i innych stulej z niską samooceną. Z drugiej strony jest rozpaczliwe szukanie atencji w postaci pokazmorde.

Dobrze, że pocisnął tego trola. Podobnie piszą inni na poważnie. Jestem #!$%@?, nie dotykałem dziewczyny, jestem prawiczkiem, jestem gruba ... a #!$%@? nic z tym nie robią ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niech giną.