Wpis z mikrobloga

"Robię update poprzedniego wpisu, tym razem poprosiłem kolegę, żeby zrobił wpis za mnie, więc o banie nie może być mowy, gdyż ja to nie ja ! #heheszki ;-) Proszę moderatora o wzięcie tego pod uwagę, nim bezmyślnie po raz kolejny wlepi mi perma."

Do rzeczy:

http://www.wykop.pl/wpis/10178456/mam-problem-dzisiaj-dziewczyna-poprosila-mnie-zeby/

W sobotę odbyłem z nią rozmowę... :) Dziewczyna chyba już wiedziała o co chodzi, gdyż na spotkanie przyszła z rzeczami, które jej kiedyś pożyczyłem (aparat fotograficzny etc.) więc chyba była mentalnie nastawiona na wyrok ;-)

Zacząłem oczywiście delikatnie od pytania czemu pisze z jakimś gościem codziennie oraz dzwonią do siebie i czemu to robi. Nie muszę chyba mówić, że przez początkowe 5 minut zaprzeczała, ale gdy wyjąłem asa z rękawa w postaci screena z postu #1 nie mogła już zaprzeczać, a z jej miny można było wyczytać oznaki delikatnego skonsternowania ^_^ Po czym, gdy zapytałem, skoro twierdzi, że to kuzyn to czemu wysyła z nim sobie buziaczki i piszę takie rzeczy, z którym kuzynem na pewno by nie pisała, więc jestem pewny, że to nie kuzyn. Upierała się przy swoim. Stwierdziłem, że zobaczymy jutro gdyż napiszę do niego i zobaczymy z jego punktu widzenia jak to wygląda ;-) Po tym tekście wpadła w delikatną panikę i stwierdziła, że faktycznie to nie jej kuzyn tylko "kolega jej rodziny" xD . Co się okazało więcej poszli razem na to wesele, bo zaproszenia nie były na osoby towarzyszące, a że oni osobno byli zaproszeni to się umówili, żeby iść razem. Po tym tekście wiele rzeczy przyszło mi do głowy od #!$%@? czegoś po #!$%@? tego typa, ale stwierdziłem, że najlepiej podejść do tego chłodno, więc bez słowa odwiozłem ją do domu i powiedziałem, że to nasze ostatnie spotkanie i bez słowa czekałem 5 min jak wyjdzie z samochodu #!$%@?ąc jakieś głupoty "czy możemy porozmawiać" etc, nie było już to dla mnie specjalnie istotne. Jak wyszła to oczywiście złapały mnie #feels i poryczałem się jak baba, chociaż mam już 26 lat :| fml

Na koniec smsy, które miały wywołać u mnie POCZUCIE WINY.

Co robicie w takiej sytuacji? Próbujecie wybaczyć?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #przegryw #coolstory #weselezkuzynem

Wołam:

@Ebane @Kowal04 @Bialy_Mis @Pro100wryj @stefekburczymuha @cordant @Shinigami @qweasdzxc @F_scratcher @adam4ek @IgorS @Timidek @CegielniaPL @hacker06 @polonia66 @Aureos @Mentor @sarnazlasu @citizenwasp @Awerege @Siaa @linoor @Qiub92 @Prezesu @xerxes931 @OnlyPeach5634 @Mordziaty @chozi @traceur07 @sebacz @quzipl @BlackWidower @jestemprawnikiemzaufajmi @Cuddi @gruzinka11 @JaTuTylkoNaMoment @Daszekk @wzr1one @Sliwa @DrKong @towbie @mc_ambasador
Pobierz FirstWorldProblems- - "Robię update poprzedniego wpisu, tym razem poprosiłem kolegę, ...
źródło: comment_I23ccbsqE6PjP0ST9dRmJnDrZkj2Jfs6.jpg
  • 116
@FirstWorldProblems-:

Co się okazało więcej poszli razem na to wesele, bo zaproszenia nie były na osoby towarzyszące, a że oni osobno byli zaproszeni to się umówili, żeby iść razem


Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Organizatorzy wesela zawsze się pytają, czy gość przyjdzie z osobą towarzyszącą, czy sam.
Niestety, uważam się za wrażliwego, czasami nieco #!$%@?, aczkolwiek #!$%@?ć też umiem ;-) (nie, nie dziewczynie) :D

Luxmed to pakiet medyczny, który jej wykupiłem o wartości 600 zł, gdyż na wizytę na nfz czeka się w warszawie gdzieś pół roku. Tonę węgla również jej kupiłem o wartości 700 zł, jakieś 2 tyg temu hehe. Oczywiste jest, że nie jest mi w stanie oddać tych pieniędzy, gdyż jako kosmetyczka zarabia 1500-1800 zł (
@FirstWorldProblems-: #!$%@? lalę i tyle. Zawsze mnie rozwala podejście, że tyle lat razem i co dalej jak żyć. Było fajnie, ale minęło. Sama też pisze, że czegoś jej brakowało co znaczy, że nie był to związek idealny. Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć ci idź i szukaj tego ideału :)
@FirstWorldProblems-: Cumplu, jak nie przyznała się, że z nim pisze dopóki nie wyciągnałeś dowodów to ja bym zrobił tak. Powiedział jej, że wiesz, że Cie zdradziła i stwierdzić żeby się już bardziej nie upokarzała bo nie chcesz wyciągać tego dowodu, aby mogła zachować resztki godności. Czekaj na reakcje. Profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)