Wpis z mikrobloga

Niech się lewaki nie cieszą, że KNP zdobyło "tylko" 4%. Niech nie szczerzą swoich spiłowanych lewackich kłów i nie drapią się swemi brudnymi pazurami po lewackich sutkach. Liczycie, że dzień reprymendy nie nadejdzie? O biada wam, nędzni, podli, mali ludzie! Biada ci Neuropo! Biada tym, którzy odwracają głowę i mówią "Korwin poległ, Korwin jest słaby". Biada wam, albowiem wielka jest wasza kara w piekle. Widziałem jak duje wicher zmian. Konary uginały się pod naporem i strącały liście czerwone. Lecz wkrótce znowu drzewa czerwienią zalśniły. Oto widziałem, że na drzewach zamiast liści zawisnęli komuniści. I posłyszałem chór młodzieży 18-24 lat, który śpiewał:

Na komunę na lewicę szykujemy szubienicę


Szubienica całkiem nowa na lewicę jest gotowa


A jak wszystko pójdzie w normie Tusk zawiśnie na platformie


A jak planu nic nie zmaści to zawisną pederaści

I ujrzałem ruiny Neuropy. A na nich wilcy gnębili koźlę, które meczało żałośnie:

Kto mnie wybawi?


Lecz nikt koźlęcia wybawić nie mógł był bo w całej Neuropie nikt się już nie ostał. Przeszły bowiem przez Neuropę karne sotnie wolnościowego aparatu opresji i terroru. I oddzieli lewaków od socjalistów a lewicowców od pseudoliberałów. Jednych zakopali w ziemi, innych oddali ogniu, resztę zaś wygnali precz do Niemiec gdzie nie było już Niemiec a Kalifat Meklenburgii i Sułtanat Bawarii. A Arabowie zabili ich a ich kobiety wzięli w jasyr. Tak też [ich] rogaciznę.

Unosił się duch korwinizmu nad Neuropą, która spalona została do imentu. Przyjdzie dzień, kiedy zbudujemy tam kościoły. Przyjdzie taki dzień!

Błogosławieni wierni, albowiem oni będą z Krulem oglądać zwyciestwo.

Błogosławieni cierpliwi, albowiem choć czekają 25 lat to wkrótce zostaną nasyceni.

Błogosławieni spamujący Internet dla Korwina, albowiem wkrótce zbiorą owoce swej pracy.

Błogosławieni jesteście kiedy was lewaki opluwają i źle piszą o was na mirku i w komentarzach, na onetach i jebzdzidy, na gazeta.pl i wpolityce. Przyjdzie dzień reprymendy. I staniecie po prawicy Krula. A lewaki będą płakać i zawodzić pytając "czyż znajdzie się dla nas miejsce na Wielkim Targowisku Pana?". Nie znajdzie się. Dla was lewaki będzie tylko ogień i smutek.

#marianbaczalcontent
  • 11