Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #rozowepaski

Do facetów 22+.Też macie tak że jak rozmawiacie z dziewczyną która ma 15-17 lat to czujecie się jakbyscie rozmawiali z osobą ograniczoną umysłowo? W sensie ja piszę albo wygłaszam elaboraty o one odpowiadają tak zdawkowo że załamują mi się ręce.
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@durielek: Otóż to cumplu, jak z jedną utrzymywałem kontakt to sie wygadała, że chętnie jakbym ją utrzymywał bo ona nie ma czasu na pracę. No to jej odparłem, że dziekuję za taką znajomość, nie będę z---------ł jak m----n żeby sobie poruchać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Adrastos: i dobrze zrobiłeś, ziomek. jeżeli kobieta ma być moim partnerem w życiu to musi pracować tak samo jak ja. Laski, które siedza w domu na utrzymaniu zresztą często się nudzą i zaczynają się k----ć z sąsiadami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tony_soprano:

laski nie musza w ogóle o tym myśleć. albo znajdzie bogatego faceta albo pójdzie na gównostudia, na których będą utrzymywane przez rodziców albo chłopaka.

No chyba nie. Jasne może i cześć ma tak łatwo w życiu ale nie uogalniajmy.
  • Odpowiedz
@MagicznyBartek: A ja bym powiedział, że jak im zależy, to potrafią pisać też dłuższe elaboraty. Zazwyczaj kończy się na opisie nowego błyszczyka w milionach znaków albo tego, co jaką znów "spontaniczną" inbę odwaliła z koleżanką na ławce, ale to zawsze lepiej niż "a u mnie nic".
  • Odpowiedz