Wpis z mikrobloga

Jestem graczem DotA2 ze stażem >4k h. Zagrałem właśnie pierwszy meczyk w LOLa z kumplem dla beki. Grałem Annie i konczylem ze statami 24-3-17 nie wiedząc kompletnie przeciwko jakim herosom gram. To jest prymitywnie proste!. Wiem że grałem na takich którzy nie mieli pewnie z żadną mobą do czynienia itd. ale same mechanizmy rozgrywki (dla mnie w szczególności brak utraty golda po smierci) czynią z niej upośledzoną podróbkę doty. Zawsze z dala omijałem dyskusje o wyższości jednej nad drugą, ale na pierwszy rzut oka LOL jest naprawdę grą dla dzieci. Gracz doty nie przestawi się na lola bo to g---o. Gracz lola nie przesiądzie się na dote bo za trudna. Czekam na hejty. #dota2 #leagueoflegends
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Fristo: co ty p--------z. Dota 1 jak i dwójka zastała stworzona przez tego samego gościa icefroga. Z czego nad jedynką pracowali Ci sami co stworzyli Lola
  • Odpowiedz
@Borzowporzo: Coś co jest mniej skomplikowane nazywasz gównem? Nieskończony buldupy dotowców dalej trwa. Dlatego uważam że gracze doty to zakompleksieni głupcy. Niestety takim ludziom jak ty nic już nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Borzowporzo: +

W ogóle nie rozumiem tego bóldupienia niektórych, chyba mam prawo wyrazić swoją opinie, a moja opinia jest taka że lol jest grą GÓWNIANIĄ i tyle. Ale:

hurr durr obrażasz mnie!!!111


xD
  • Odpowiedz
Jestem graczem DotA2 ze stażem >4k h.


@Borzowporzo: 4000h/12h (spanie, obowiazkowe wyjscia z domu itp) = 333.(3). Tyle pelnych dni przesiedziales przed komputerem.

Rok wydania - 9 lipca 2013, czyli 853 dni od czasu
  • Odpowiedz
  • 1
@elmyn: przed oficjalną premierą przez dwa lata dota była w becie. Potrafię usiąść i grać 8 godzin jak mam wolniejsze dni. Potrafię tez nie grać nic przez dwa tygodnie. Mój czas, mój problem ;)
  • Odpowiedz
@Borzowporzo: nie chodzi mi o to ze te postacie są zbyt dobre tylko ze wiekszosc carry ma mechanike nudną jak flaki z olejem i opieraja sie na autoatakach, w dote nadal czasami gram bo kumple graja ale tylko supportami albo np timbersawem
  • Odpowiedz
@Borzowporzo: powiem wam tak, z LoL'em miałem styczność na 4 miesiące, grałem w to 3 lata temu, przestałem pykać bo okazała się za prosta, winrate mialem 89% po 250 grach więc znudziło mi się max. Przerwę potem miałem od gierek i pewnego razu kolega wyslał mi zapro do doty z jakies 2 lata temu keidy jeszcze nie byla free to play, od tamtego momentu pykam regularnie, nie jakoś dużo bo
  • Odpowiedz