Wpis z mikrobloga

Jestem graczem DotA2 ze stażem >4k h. Zagrałem właśnie pierwszy meczyk w LOLa z kumplem dla beki. Grałem Annie i konczylem ze statami 24-3-17 nie wiedząc kompletnie przeciwko jakim herosom gram. To jest prymitywnie proste!. Wiem że grałem na takich którzy nie mieli pewnie z żadną mobą do czynienia itd. ale same mechanizmy rozgrywki (dla mnie w szczególności brak utraty golda po smierci) czynią z niej upośledzoną podróbkę doty. Zawsze z dala omijałem dyskusje o wyższości jednej nad drugą, ale na pierwszy rzut oka LOL jest naprawdę grą dla dzieci. Gracz doty nie przestawi się na lola bo to gówno. Gracz lola nie przesiądzie się na dote bo za trudna. Czekam na hejty. #dota2 #leagueoflegends
  • 44
@Kactuzz: to dlaczego nie Defense of the Ancients 2? Nie miało to związku z tym, że część twórców oryginalnego moda do w3 (guinsoo chyba) nie chcieli mieć nic wspólnego z grą od valve? Możliwe, że czegoś nie pamiętam, ale zdaje mi się, że była jakaś mała afera z tym związana.
@Fristo: mechanizmy i postacie są identyczne, wiec o co chodzi. W tamtym roku imiona się dwa chyba tylko zmieniły przez te licencje. Windrunner [*] -> windranger necrolite -> necrophos. Thats all.
racz doty nie przestawi się na lola bo to gówno. Gracz lola nie przesiądzie się na dote bo za trudna.


@Borzowporzo: RLY??

Grałem w LoLa rok rank Silver III, przeszedłem na Dotę 2, grałem rok - rank 3500 MMR. Czyli nawet odrobinę wyżej niż w Lolu. Teraz sobie troszkę w lola i dotkę razem pykam.

Także tego.
to dlaczego nie Defense of the Ancients 2?


@Fristo: Tak się ta gra nazywa.

była jakaś mała afera z tym związana.


@Fristo: Jedynie co było to musieli trochę imiona bohaterów zmienić. Po za tym od początku valve wiedziało, że nie może robić takich samych modeli jak w docie 1, bo należą do blizza. Nazwy też niektóre pozmieniali, chociaż i tak częściej się używa tych z "jedynki".

że część twórców oryginalnego
@Fristo: nie ma sensu odpisywać. Dzieciaki, które teraz grają w Dotę2 i szukają zaczepki z graczami w LoLa, nie znają nawet takich pojęć jak UMS, Garena, IceFrog. Grałem w Dotę, grałem w LoLa, grałem w Dotę2. Jeśli ktoś ma przegranych 4000 godzin to nie jest mało, a i podnieca się dodatnimi statami na Annie (z low lvlami, gorzej niż z botami) to dobrze o nim nie świadczy.

Poza tym patrz z
nikogo nie obrażałem :D


@Borzowporzo: Wcale nie napisałeś, że to w co gram to gówno, wcale.

Na dodatek napisałeś to po jednej grze. Rozegraj 10 gier z ADC na bocie na swoim poziomie, a nie z kolegą, który już gra i zobaczysz.

Moi rodzice są wysocy, ja jestem bardzo wysoki. Jak poszedłem do podstawówki (7 lat) i pierwszy raz w życiu rzuciłem piłką do kosza i trafiłem, to byłem pewien, że
o dlaczego nie Defense of the Ancients 2? Nie miało to związku z tym, że część twórców oryginalnego moda do w3 (guinsoo chyba) nie chcieli mieć nic wspólnego z grą od valve? Możliwe, że czegoś nie pamiętam, ale zdaje mi się, że była jakaś mała afera z tym związana.


@Fristo: Chodzi o zastrzeżone znaki towarowe, dlatego wiele postaci w docie 2 ma inne nazwy niż w docie1, bo Blizzard ma/miał o