Wpis z mikrobloga

Jestem graczem DotA2 ze stażem >4k h. Zagrałem właśnie pierwszy meczyk w LOLa z kumplem dla beki. Grałem Annie i konczylem ze statami 24-3-17 nie wiedząc kompletnie przeciwko jakim herosom gram. To jest prymitywnie proste!. Wiem że grałem na takich którzy nie mieli pewnie z żadną mobą do czynienia itd. ale same mechanizmy rozgrywki (dla mnie w szczególności brak utraty golda po smierci) czynią z niej upośledzoną podróbkę doty. Zawsze z dala omijałem dyskusje o wyższości jednej nad drugą, ale na pierwszy rzut oka LOL jest naprawdę grą dla dzieci. Gracz doty nie przestawi się na lola bo to g---o. Gracz lola nie przesiądzie się na dote bo za trudna. Czekam na hejty. #dota2 #leagueoflegends
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Borzowporzo: Najlepsza argumentacja ever LOL to gra dla dzieci i g---o XD Po prostu po 4k h doty ciężko przestawić Ci się na inny system, to tak jakbyś próbował przestawić gracza po 4k h w Call of Duty na CSa. Kolejna dyskusja bez sensu typu konsole lepsze od pc
  • Odpowiedz
@Borzowporzo: Nie wiem, czy wywołasz kolejną gównoburzę, bo dopiero niedawno jedna była.

IMO to Dota2 jest podróbą DotA, nawet nie dostali licencji na nazwę to dodali sobie dwójkę na końcu:D

Gram w lola od wiosny 2010. Doty2 wtedy nie było. To też o czymś świadczy.
  • Odpowiedz
@Kactuzz: to dlaczego nie Defense of the Ancients 2? Nie miało to związku z tym, że część twórców oryginalnego moda do w3 (guinsoo chyba) nie chcieli mieć nic wspólnego z grą od valve? Możliwe, że czegoś nie pamiętam, ale zdaje mi się, że była jakaś mała afera z tym związana.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fristo: mechanizmy i postacie są identyczne, wiec o co chodzi. W tamtym roku imiona się dwa chyba tylko zmieniły przez te licencje. Windrunner [*] -> windranger necrolite -> necrophos. Thats all.
  • Odpowiedz
racz doty nie przestawi się na lola bo to g---o. Gracz lola nie przesiądzie się na dote bo za trudna.


@Borzowporzo: RLY??

Grałem w LoLa rok rank Silver III, przeszedłem na Dotę 2, grałem rok - rank 3500 MMR. Czyli nawet odrobinę wyżej niż w Lolu. Teraz sobie troszkę w lola i dotkę razem pykam.

Także tego.
  • Odpowiedz
@Fristo: nie ma sensu odpisywać. Dzieciaki, które teraz grają w Dotę2 i szukają zaczepki z graczami w LoLa, nie znają nawet takich pojęć jak UMS, Garena, IceFrog. Grałem w Dotę, grałem w LoLa, grałem w Dotę2. Jeśli ktoś ma przegranych 4000 godzin to nie jest mało, a i podnieca się dodatnimi statami na Annie (z low lvlami, gorzej niż z botami) to dobrze o nim nie świadczy.

Poza tym patrz
  • Odpowiedz
@KidLavi: Ogólnie widząc tagi #leagueoflegends i #dota2 w jednym poście trzeba traktować temat z przymrużeniem oka i ja o tym wiem. Co nie oznacza, że nie warto czasami dla śmiechu podgrzać atmosfery;D

Btw. zawsze to ci z #dota2 zaczynają, nigdy na odwrót. Wnioski nasuwają się same:)
  • Odpowiedz
nikogo nie obrażałem :D


@Borzowporzo: Wcale nie napisałeś, że to w co gram to g---o, wcale.

Na dodatek napisałeś to po jednej grze. Rozegraj 10 gier z ADC na bocie na swoim poziomie, a nie z kolegą, który już gra i
  • Odpowiedz
o dlaczego nie Defense of the Ancients 2? Nie miało to związku z tym, że część twórców oryginalnego moda do w3 (guinsoo chyba) nie chcieli mieć nic wspólnego z grą od valve? Możliwe, że czegoś nie pamiętam, ale zdaje mi się, że była jakaś mała afera z tym związana.


@Fristo: Chodzi o zastrzeżone znaki towarowe, dlatego wiele postaci w docie 2 ma inne nazwy niż w docie1, bo Blizzard ma/miał
  • Odpowiedz