Wpis z mikrobloga

Wytlumaczcie mi jedno. Czemu w bf3 ciagle trafiam na skretynialych francuzów którzy zamias bronić przekaźników- #!$%@?ą po całej mapie strzelają z pistoletów do helikopterów i gdzie się da rozwalają samolotami.

Kolejne pytanie. Jak typy tak szybko nawet z odleglosci powiedzmy 100 metròw w biegu mnie ubijaja a ja nie trafiam z z odlegości rzutu ziemniakiem

#bf3 #ps3
  • 20
@wodd: Nie przejmuj sie skrzynkarzami. A co do debili w grze... nic nie poradzisz jak grasz z randomami. Czasem team tak podejdzie jakby wszyscy czytali sobie w myslach a czasem jakbyś sam walczył z całym światem. A co do trafiania z 100 m. - skill

n
lag.
@Jofiel: to dobijające jak zachrzaniasz zeby zalozyc ladunek a typy z twoje teamu robią tanktango albo leza na kupie w krzakach majac na linii strzalu kamienie i nic ponad to
@blisher: no niestety. Jak gralem w demko bf3 pare lat temu to urzeklo mnie to ze typiarze wchodza ostroznie po schodach... reszta grupy kampi sie przy drugich. Wylatuje wsparcie sieje ogniem do przodu a reszta szybciutko przebija sie dalej i szuka oslon. Teraz robi sie z tego cod i filozofia ubij jak najwiecej. Jak mi sie wlaczy strzelanie do wszystkiego to przynajmniej ustawiam sie np tak zeby miec w zasiegu lufy
@wodd: Ja się nie przejmuję. Robię swoje. Czesto takie nooby wychodza w trakcie gry i sytuacja sie odmienia diametralnie, czasem brakuje im przywódctwa i pociągną za tobą, czasem admini zbalansuja team i mecz, który wydawał się przegrany zaczyna nabierać tempa, wszystko się składa do kupy i wygrywasz. Czasem takich co grają tylko dla siebie trzeba trochę potrolowac. Wysadzic im samolot przed nosem, pojeżdzić po nim czołgiem, zostawić bez osłony, takie tam.
@Jofiel: aczkolwiek są niezli goście. Uwielbiam jak taki wsiadzie do heli umie nim latac ja zasiade przy karabinie i ten zawsze sie tak ustawi ze tne tych na dole jak trawe.
@wajdzik: Ja dopiero gram od niedawna. O ile latać już się odrobinę nauczyłem, to synchronizacja wszystkiego wogóle mi nie idzie. To nie latam. A samolotami to tylko Smoleńsk potrafię zrobić :]