Wpis z mikrobloga

@Techies: no bo to jest coś innego, co nie znaczy że ludzie znudzeni lolem tu nie przejdą, bo jednak gra jest PODOBNA, ale INNA. Ciężko zrozumieć, prawda? Postaraj się, nie boli. Wierz mi.
  • Odpowiedz
@geomag42: grałeś? Więc skończ już #!$%@?ć, bo rzygać mi się chce. Bądź matką w ciąży i dojdź chociaż do 3000 MMR na hotslogs.com, pogadamy. Póki co jesteś dla mnie pospolitym idiotą, który gówno wie.
  • Odpowiedz
@lmao: Co zrozumieć, nagle z dupy zmieniasz zdanie i się go trzymasz kurczowo mimo że 3 posty wcześniej pisałeś co innego, i wyjeżdżasz z głupimi tekstami "hehe ciezko zrozumiec co, naucz sie czytac moze hehe''

W obecnych czasach nie musisz grać, czytałem opinie o tej grze i widziałem mnóstwo gameplayów z całych meczy, co też pozwala mi ocenić. I tak jak geo mówi, to nie będzie konkurencją dla doty/lola
  • Odpowiedz
@lmao

no po prostu debil; jezeli to ze gra ma itemy(CHOLERA A NIEKTORE NAWET SKLADA SIE Z INNYCH, WTF?!?!?!) jest twoim zdaniem za trudne to moze powinienes #!$%@? na proscene kopania rowow(CHOCIAZ #!$%@?, TAM DOSTAJESZ LOPATE DO REKI, TEZ ITEM, ciezka sprawa)
  • Odpowiedz
@lmao: Oczywiście że w to grałem misiu xD Na gamescomie 2014, ale staram się Ci wytłumaczyć że jesteś w błędzie a ty wszystkich wyzywasz XD

Nie będę w to grał bo to proste i nudne jak cholera, poza tym nigdy nie zajmie poważnej pozycji
  • Odpowiedz
wat, dostalem jakiegos plusa; jestem tutaj tylko dlatego ze ziomek zlinkowal mi temat, na codzien nie mam doczynienia z wykopem, ale ... czy to ze mozna komus dawac plusy nie jest zbyt trudne dla niektorych uzytkownikow?
  • Odpowiedz
@lmao: Czyli teraz się trzymasz tego że jeżeli nie mam iluśtam set meczy to nie mam prawa nic wiedzieć o grze, a internet kłamie? I wszyscy inni też? Nie potrafisz przyznać komuś racji tylko machać januszowym wąsem i być pseudo ekspertem? Zastaw się a postaw się, uwielbiam tę polaczkowość xD
  • Odpowiedz
@geomag42:

internet kłamie? I wszyscy inni też?


Masz na myśli wszystkich tych, którzy w to nie grali a #!$%@?ą? No. Też mnie ich zdanie gówno obchodzi. Liczy się to, że ja siedzę w temacie, widzę jak proscena się rozwija, jakie jest zainteresowanie; śledzę grę itd. etc. Dlatego mnie te wasze #!$%@? śmieszy :)
  • Odpowiedz
@geomag42: EA miała MOBĘ, w lutym Dawngate jest zwijany niestety... a powiem że dla mnie była to jedyna gra która moglaby ewentualnei konkurować z Dotą/LoLem (no i Smite... ale on mi jakos nie podszedl)
  • Odpowiedz