Wpis z mikrobloga

@geomag42: nie ma to jak #!$%@? 3 po 3 nigdy w to nie grając. Jest olbrzymia przepaść pomiędzy poziomiem casual a pro w tę grę, więc jak ktoś chce powiedzieć, że proscena w tej grze nie ma pola do popisu, to może sobie te bajki w dupę wsadzić :D. Pograj, pooglądaj, poczytaj, poznaj, potem pisz. Dzięki za uwagę.
  • Odpowiedz
@geomag42: wszystko co wymieniłeś własnie sprawia że ta gra jest lepsza niż lol/dota. Brak niepotrzebnych pierdół typu farmienie, last hitowanie, ks-y i inne idiotyzmy. No i gry po 20 min a nie 40.
  • Odpowiedz
@geomag42: weź chłopcze skończ #!$%@?ć i się ośmieszać, ok? Nigdy w to nie grałeś, nie znasz metagame'u i nie oglądałeś progier, więc w dupie byłeś i gówno widziałeś. Tyle w temacie. Jedynym ignorantem w tej chwili jesteś ty.
  • Odpowiedz
@lmao: Wiem bardzo dużo o tej grze, a tobie się skończyły argumenty że się denerwujesz i używasz wulgaryzmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może jeszcze mi powiesz że Hearthstone jest najlepszą karcianką bo jest proste?
  • Odpowiedz
@geomag42: wiesz gówno. I szkoda mi czasu na argumenty dla ignoranta. Pierwszym błędem w ogóle jest porównywanie tej gry do LoL/DotA. Od tego zacznijmy. To jest inna gra. Ogólnie to szkoda mi czasu, mam lepsze rzeczy do roboty niż pisanie z jakimś cieciem, który nie wie, co pisze. Poczekaj jak będzie open beta, ludzie twojego pokroju w końcu zamkną mordę.
  • Odpowiedz
że proscena w tej grze nie ma pola do popisu, to może sobie te bajki w dupę wsadzić :D.


@lmao: najpierw piszesz że ta gra spokojnie wbije na proscene, a później

Pierwszym błędem w ogóle jest porównywanie tej gry do LoL/DotA. Od tego zacznijmy. To jest inna gra


xD
  • Odpowiedz
Pierwszym błędem w ogóle jest porównywanie tej gry do LoL/DotA.


@lmao: to do czego porównać grę moba do rpga czy fpsa?
  • Odpowiedz
@lmao:

Pierwszym błędem w ogóle jest porównywanie tej gry do LoL/DotA. Od tego zacznijmy. To jest inna gra


to jedyna moba, która mi się podoba. Zmiazguje lola-gówno i przenerdowaną dotę.


xD
  • Odpowiedz
@ryzu: widocznie niektórzy mają za małe mózgi by zrozumieć że nie każda mobopodobna gra multi musi wyglądać i działać jak lol/dota... serio, ludzie, nie bądźcie żałośni i zrozumcie, co się do was pisze.
  • Odpowiedz
@lmao: No bo najpierw piszesz że pro scena super gra ma szanse konkurować z liderami, ktoś ci mówi dlaczego tak nie jest jego zdaniem, tobie się kończą argumenty, #!$%@? się i naglę piszesz znowu ale tym razem że gra to jednak zupełnie coś innego niż moba.

xD
  • Odpowiedz