Wpis z mikrobloga

Przypomnijmy, co stado lemingów może powypisywać bazując na informacji z dupy:

1.

za to powinna odpowiedzieć jak za zdradę stanu, swoje prywatne zdanie może wyrażać je jako prywatna osoba


@qupi Może najpierw nauczysz się myśleć i weryfikować informacje, a potem będziesz rozstawiał po kątach?

2.

Ja #!$%@?ę. Potem jeszcze się dziwmy, że musimy płacić Żydom odszkodowania, jak nasze władze mówią, że to nasza wina. Patologia. Już nawet nie licząc tych pieniędzy, bo one nie są najważniejsze. Tu chodzi o nasz honor. Minister to osoba, która nas reprezentuje. Najgorsze jest to, że teraz nic jej nie grozi. Kiedyś za takie słowa, poniosłaby dotkliwe konsekwencje, włącznie ze śmiercią.


@P0lip Marzą ci się "dotkliwe konsekwencje, włącznie ze śmiercią" dla ofiary czyjegoś oszczerstwa? "Tu chodzi o nasz honor" napisałeś. Wiedz zatem, że honoru to ty nie masz za grosz, skoro ferujesz wyroki na podstawie kłamstw.

3.

Pierwsza myśl: Chyba ją #!$%@?ło. Co za tępa strzała. Brak słów.


@niktnicniewie A druga myśl? Dopadła cię jakaś mądrzejsza refleksja (np. kto tak naprawdę jest "tępą strzałą")?

4.

Cały skład rządu ma czarne jęzory od lizania rowów różnych nacji.


@josempremier Ech, buracki i bezwartościowy komentarz pod kłamliwym znaleziskiem. Możesz być z siebie dumny, w końcu zebrałeś tyle plusów.

5.

Ja #!$%@?ę, co za tępa dzida...


@Radbard No i kto teraz jest "tępą dzidą"? Czy aby nie ci, którzy uwierzyli w kłamstwo i na podstawie tego kłamstwa zaczęli komentować?

6.

co tam sami żydzi byli że nikt nie wstał i nie #!$%@?ął jej w ten głupi dziób?


@sicknature Szkoda, że z równym zapałem nie rwałeś się do myślenia, tak jak się rwiesz do bicia za nic.

7.

Jak ktoś łże na naszą niekorzyść to szkodnika trza naprostować w momencie. Przynajmniej ktoś jej powinien kazać zamknąć ryj.


@sicknature Święte słowa. Dlatego, żeby być konsekwentnym, powinieneś znaleźć teraz autora tej kłamliwej informacji i kazać mu zamknąć ryj. Dolicz do tego wszystkich, którzy owo kłamstwo powielili, wykopując je. Nie zapomnij oczywiście o sobie.

8.

Głosujcie dalej na PO i tego typu bezmyślne akty poddaństwa będą w tym kraju codziennością.


@Aleksander_Newski Wykopuj dalej informacje z dupy, bo tępa bezmyślność jest już na Wykopie codziennością.

9.

Tępa idiotka. Podobnie jak jej szefowa. Kretynki...


@syn_bogarta Jakimi epitetami określiłbyś kogoś, kto uwierzył w kłamstwo z jakiejś idiotycznej stronki? Czekam na propozycje.

10.

Za tak skandaliczną wypowiedź powinna natychmiast stracić stanowisko.


@vince87 Natychmiast? Bo wiesz - ja to bym najpierw sprawdził, czy ktoś sobie tego nie wymyślił. Ale po co sprawdzać, prawda?

11.

Powinna stanąć przed Trybunałem Sprawiedliwości przecież to się nie mieści w głowie.


@m_icha_l Prawda - nie mieści się w głowie, że ludzie tak ochoczo wierzą w kłamstwa.

12.

Tą jedną deklaracją otworzyła sobie drogę do kariery w strukturach międzynarodowych. Nadwiślańskie murzyństwo będzie zachwycone kolejnym docenieniem naszej obywatelki.


@stawo73 Po twojej wypowiedzi najlepiej widać, że tego typu kłamstwa powstają tylko po to, żeby frustraci mogli sobie szkalować kraj i rodaków.

13.

Tępa piz... Czemu nasi politycy muszą wchodzić wszystkim w dupe?! Czemu sprzedają nasz kraj dla własnych korzyści?! Czemu odczuwam wstyd i irytacje za każdym razem gdy widzę ich w telewizji?! Kur... czemu wszyscy siedzimy przed komputerami, zamiast coś z tym zrobić?!


@mic333 Skoro kur... siedzicie przed komputerami i łykacie brednie jak pelikany, to już lepiej tam zostańcie. Zostańcie, bo jak wyjdziecie z domu to będzie tylko wstyd.

14.

Najlepsze jest to że ta informacja nie pojawi się w ogóle w mainstreamowych mediach , w przeciwieństwie do penisa Hofmama.


@Ogar A ja się cieszę, że ta kłamliwa informacja zakończy swój żywot na Wykopie i w głowach lemingów, które w nią uwierzyły.

15.

Co za polityczna #!$%@?.


@laress Nie za ostre słowa jak na kogoś, kto dał się nabrać?

16.

(...) Minister dziedzictwa narodowego widać #!$%@? mało wie o naszym dziedzictwie, ale nie ma sie co dziwić skoro nasi sąsiedzi skutecznie wymordowali wszelkie elity które miały jakąś tradycjie polityczną i którym zależało na dobru kraju. Zostały same sprzedajne mendy finansowne przez obce siły- w dodatku beszczelne !


@Lord-of-Faneloy Sporo się rozpisałeś się jak na kogoś, kto nie umie krytycznie podchodzić do mało wiarygodnych informacji.

I tak dalej, i tak dalej...

Z tego miejsca pragnę pozdrowić niemal 1300 osoby, które wykopały rzeczone znalezisko, lecz do głowy im nie przyszło, aby w jakikolwiek sposób zweryfikować przytoczone tam rzekome wypowiedzi pani minister. Tym bardziej, że:

- co to #!$%@? jest reportal.pl?

- artykuł nie był podpisany,

- rzekoma wypowiedź nie została przytoczona w formie cytatu,

- nie było do jasnej cholery żadnego źródła! A co robić, gdy nie ma źródeł to już każdy kto ma mózg powinien wiedzieć.

Teraz tam mamy jedynie 404:

http://reportal.pl/minister-przyznaje-polacy-sprawcami-holocaustu

#listahanby #bekazprawakow beka z #4konserwy #wykopfejs #lemingoza

#neuropa
  • 149
  • Odpowiedz
  • 1
@John_Finn: nie wiem czy wiesz, ale takową karę przyznaje się gdy się udowodni winę i to nie ja bym ją przyznał. Mówię tylko co powinno spotkać osobę, która zdradza ojczyznę
  • Odpowiedz
@John_Finn:

Nie pajacuj, tylko powiedz uczciwie czy będziemy żydkom płacić dodatki do emerytur?

A jak już powiesz, to przyznaj kto to klepnął. Włażenie w dupę żydowskim mordercom mnie nie dziwi, szczególnie w wykonaniu karłów pokroju tuska, kaczyńskich i innych kwaśniewskich.
  • Odpowiedz
Nie wiem kogo mi bardziej szkoda. Debili, których opisałeś czy ciebie, którego nikt nie przeczyta, bo zabrakło tltr.


@squeezed: Mi szkoda ciebie, bo chyba właśnie dostałeś bana :(
  • Odpowiedz
@John_Finn: tl;tr

a Ty akurat jedyny, który wiedział, że to znalezisko jest fake'owe (+ plus reszta masturbujących się twoim wpisem kolegów z neuropa)? Nostradamus przy tobie to amator. A koledzy to w ogóle #!$%@?ą się przezornością.
  • Odpowiedz
a Ty akurat jedyny, który wiedział, że to znalezisko jest fake'owe


@4konserwy: Nie wiedziałem, ale:

- tekst niewiarygodny i niepoparty źródłami, więc zacząłem to podejrzewać,

- skoro miałem wątpliwości to sprawdziłem,

- skoro nie znalazłem niczego potwierdzającego to doniesienie, uznałem je za informację nieprawdziwą i z takim powodem zakopałem.

A ty, kamizkowy, powinieneś się raczej oglądać na swoich kolegów spod tagu, bo mało który wykazał się podobną roztropnością.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: No poważnie? Kolejny raz wytknięto Ci wykopywanie bezwartościowych znalezisk (i pozostawianie w nich swojego wiekopomnego komentarza), a Ty jak katarynka powtarzasz ciągle "neuropejskie trolle, neuropejskie trolle". Doprawdy, to żałosne i urąga osobie, która chce samą siebie nazywać inteligentną.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Cieszę się, że zacytowane przeze mnie chamskie i prostackie komentarze postanowiłeś pozgłaszać moderacji. Muszę cię jednak zmartwić - nie wszystko, co razi twoje oczęta jest "neuropejskie". Po prostu masz obsesję.
  • Odpowiedz