Wpis z mikrobloga

@kamil1210: odpowiem Ci tak: gdybyśmy byli w innym kraju, np którymś z krajów skandynawskich, u autora tejże grupy już dawno była by policja....

Trochę słaby przykład ale idea jest taka:


widzisz że dzieje się coś złego i zrobisz tylko coś co nic nie da ale sprawi że ty poczujesz się lepiej a nie podejmiesz się czegoś co wymaga więcej pracy i prawdopodobnie będzie miało lepszy efekt.

i nie - nie staraj
@spatsi: no co ty, przecież za wszelkimi możliwymi przejawami pedofilii w internecie stoją grubi, spoceni, napaleni, obrzydliwi pedofile siedzący w swoich obleśnych piwnicach, gdzie szukają ofiar przez strony na fejsbuku.

jednak są pewne rzeczy, których nie można ignorować, co ty robisz w sposób absolutnie bezrefleksyjny i dogmatyczny. człowiek kulturalny, który próbuje rzucić inne spojrzenie na sprawę, jest trollem tylko dlatego, że nie wszystko co pisze zgadza się z twoim pojmowaniem rzeczywistości


@polecam_poczytac_ciorana:

o tu się muszę zgodzić. Masz rację - nie można ignorować wrzucania zdjęć DZIECI pod tagiem "seksowne"

nie mam dzieci, ale moi znajomi mają...

gdyby ktoś, ktokolwiek, powiedział o
@Zkropkao_Na: ja się nie poczułem urażony. nie widzę sensu dyskusji z tobą, bo widzę po twojej stronie brak argumentów i bezwartościowe domysły, których nie jesteś w stanie potwierdzić. kiedy pytam "dlaczego?" dostaję te same, zaślepione odpowiedzi pt. "bo tak jest i tego nie zmienisz". wybacz, ale to jest marnotrawstwo czasu.
a filmy o przemocy tworzą zabójców natomiast gry COD i battlefield to specjalne programy rzadu USA mającego na celu tworzenie super żołnierzy bez uczuć.


@kamil1210:

Nie wiem jak ty, ale ja grając w te gry nie myślę, że zabijam człowieka, i nie marzę o zamordowaniu kogoś.
@tako: dzięki, przypomniałeś mi, że nie widziałem ostatniego sp :) a nie pamiętałem, bo są takie słabe, że już się nawet nie chce pamiętać :(