Wpis z mikrobloga

@angela09: Patrzycie na problem z perspektywy naszej kultury, podczas gdy w wielu innych kontakty seksualne z 10-latkami są czymś normalnym - jest tak u Arabów, Cyganów, Persów etc. etc. Oni pewnie dziwiliby się nam, że 11-letnia szybko dojrzała dziewczyna jest uznawana wciąż za dziecko a nie za kobietę.
@angela09:

1. i tak jak zgłoście to za nagość to tego nie zdejmą

@blubi_su:

2. Jeżeli takie zbieranie zdjęć jest złem i rajem dla pedofilów to plaże muszą być najgorszym miejsce na świecie pełnym zepsucia i pedofilów z popalonymi dłońmi (od zacierania ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

A zdjęcia to nie żywe istoty. Jeżeli komuś podobają się rysowane dzieci z podstawówki to jest tak samo jebnięty
stężenie #!$%@? białorycerzy w tym wpisie przekracza wszelkie granice. xD jestem pedofilem, bo jak wczoraj jechałem samochodem po mieście to popatrzyłem na jakieś dziecko z podstawówki, które przechodziło przez pasy. XDD


@polecam_poczytac_ciorana: zauważ różnicę pomiędzy "popatrzyłem na dziecko z podstawówki" a "najseksowniejsze 9 10 i 11 latki"
@blubi_su: obejrzałęś chociaż tą stronę? widoczne jest 1 zdjęcie które można by dać jako nieodpowiednie bo jest wyzywająca poza, bardziej gorszące rzeczy można zobaczyć, tak jak pisałem, na plaży.

jeżeli ktoś chce zrobić coś dobrego to poza zgłoszeniem strony powinien pisać wiadomości to osób które umieszczają tam zdjęcie ostrzegając o takich stronach no ale to pewnie za dużo roboty i jakoś nikt z obrońców tych dzieci tego jeszcze nie zaproponował.
@polecam_poczytac_ciorana: tak, wiem.

SJP:

seksowny. 1. «działający podniecająco na kogoś». 2. «podkreślający czyjąś atrakcyjność fizyczną».


Najseksowaniejsze to ostatnie slowo ktore mozne uzyc NORMALNA osoba okreslajac dziecko.

wiec jesli ktos zaklada taki profil o takiej nazwie - staje sie dla mnie pedofilem - kims kto szuka podniety w dzieciach.