Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czy tylko ja mam wrażenie że Wrocław ma czwórkę żużlowców mam tu na myśli Janowskiego,Woffindenna,Czugunova i Bewleya którzy w każdym biegu są zdobyć 3 bez względu kto tam by nie był? Jedynie juniorzy nie są wybitni ale jak coś zawsze przywiozą zwiększa to szansę na wygraną automatycznie dla Wrocławia
#zuzel
#zuzel
- 0
@ZohanTSW: Ale to jest bez sensu z nimi jechać się nie da jaka para w PGE jest szansa pokonać tą 4 jeśli oni jadą razem i co chwile jest ZZ za kogoś przesada
@Lashley1999 z tym Czugunovem to nie aktualne w tym roku
- 1
Jeppepej pod prysznic i do Rawicza xd
#zuzel
#zuzel
Kto by się spodziewał, że Jeppesen punktu nie zdobędzie XD
#zuzel
#zuzel
WU TE ES XDDD
#zuzel
#zuzel
- 0
Kurde Smektała jaki zjazd, ciekawe czy jak wróci do Leszna to się odbuduje bo widac Czewa mu nie służy
#zuzel
#zuzel
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Woryna świetna forma
#zuzel
#zuzel
Ale tam wyrwa jest przy krawężniku #zuzel
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
jazda Medalikorze!
#zuzel
#zuzel
- 1
Wyprowadzić Holdera!!
#zuzel
#zuzel
Toruń cięki jak sik pająka
#zuzel
#zuzel
- 0
Gdzie jest Holder?
#zuzel
#zuzel
Najwyższy wynik w historii Zmarzlika w Stali 19 pkt.(2,3,3,3,3,3,2) #zuzel
- 1
No to Leszno i Wrocław out z półfinałów, bardzo dobrze bo to nie na polskie kluby.
#zuzel
#zuzel
- 1
@LaPasion:
Nawet jeśli, co to zmienia ?
Leszno nie wygra w jaskini lwa, z kolei Wrocław jeśli Lublin niczego nie s-------i przegra u siebie i na wyjeździe. A w pierwszej kolejności liczą się duże punkty, nie uzbierane punkty w dwumeczu dla przegranych.
Nawet jeśli, co to zmienia ?
Leszno nie wygra w jaskini lwa, z kolei Wrocław jeśli Lublin niczego nie s-------i przegra u siebie i na wyjeździe. A w pierwszej kolejności liczą się duże punkty, nie uzbierane punkty w dwumeczu dla przegranych.
@sindram pomyliłem się, zapomniałem o tym
- 0
Ale szał w Rydzykowie. Udało się wygrać ze Szpitalem Gorzów 2 punktami i wiwat! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W rewanżu pojedzie ZZ + Vaculik i Paluch. RIP [*] #zuzel
W rewanżu pojedzie ZZ + Vaculik i Paluch. RIP [*] #zuzel
- 0
#zuzel przecież to musi być ustawka.

















#zuzel
wuteesiarze zachowują się jakby byli Ukraińcami którzy mieszkają od tygodnia w Polsce, i jedyne słowo jakie potrafią powiedzieć po polsku to wts