Czy tylko ja mam wrażenie że Wrocław ma czwórkę żużlowców mam tu na myśli Janowskiego,Woffindenna,Czugunova i Bewleya którzy w każdym biegu są zdobyć 3 bez względu kto tam by nie był? Jedynie juniorzy nie są wybitni ale jak coś zawsze przywiozą zwiększa to szansę na wygraną automatycznie dla Wrocławia
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde Smektała jaki zjazd, ciekawe czy jak wróci do Leszna to się odbuduje bo widac Czewa mu nie służy
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LaPasion:
Nawet jeśli, co to zmienia ?
Leszno nie wygra w jaskini lwa, z kolei Wrocław jeśli Lublin niczego nie s-------i przegra u siebie i na wyjeździe. A w pierwszej kolejności liczą się duże punkty, nie uzbierane punkty w dwumeczu dla przegranych.
  • Odpowiedz
Ale szał w Rydzykowie. Udało się wygrać ze Szpitalem Gorzów 2 punktami i wiwat! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W rewanżu pojedzie ZZ + Vaculik i Paluch. RIP [*] #zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach