@kubad99: i o kolejnym terminie dowiemy się po ustaleniach z diacovery bo każdy stadion jest tydzień przed gp oddany w ręce promotora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Thomsen out, Vaculik i Paluch po kontuzjach a Szymek vel krawężnik Woźniak pod formą.

Kowalski dzbanisko roku, ku%@^ jego mać.

#zuzel
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwielbiam Challenge przed play-offami jakby to takie ważne było, ze nie można zrobić po sezonie ligowm...
A co jakby upadł zawodnik walczący o tytuł IMŚ albo w SEC?

Szkoda Thomsena sezon z głowy... #zuzel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lubie_p--o: To się jednak zdecydujcie czy mamy jeździć w każdych warunkach i jeździć po Dudku j Janowskim za to, że zesrali się w Vojens, czy może jednak mamy jeździć po stole bo siem Thomsen przewrócił?
Taki sport i tyle, macie pecha w tym sezonie i przyjmijcie to do wiadomości.
  • Odpowiedz
Z czego wynika, że Grand Prix Challenge nie ma nigdy należytych transmisji? Boją się o oglądalność? #zuzel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@albatone: jednym z czynników jest na bank to że robią je na żużlowych odludziach, i nie ma tam po prostu warunków do zrobienia porządnej transmisji. Stadiony w Glasgow, Żarnovicy itp małych miejscowościach raczej nie grzeszą warunkami potrzebnymi do transmisji
  • Odpowiedz
@pralek: @CharlieCharles: tym bardziej po 4 godzinach spacer będzie jak najbardziej przydatny :p A tak całkiem szczerze to po prostu organizacja u nich leży i kwiczy. Chłop robi zwykły uślizg, a oni go trzymają na tym torze jak po jakiejś wielkiej kraksie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zuzel Chyba wolę polskie zawody na betonie niż takie coś na pastwisku
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach