O ile cieszą ich dobre występy i zdobycze, o tyle w trakcie zawodów zostali okradzeni. Robert Chmiel przekazał, że na koniec dnia doszło do kradzieży jego zegarka, Wojdyło został bez spodenek, z kolei Zengota stracił buty.


Lol. W Niemczech taka bida, że nawet spodenki kradną.
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/1016935/polacy-zdominowali-turniej-w-niemczech-ale-w-miedzyczasie-zostali-okradzeni
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poprawcie mnie, bo próbuje ogarnąć te zasady par półfinałowych.

Tabela wygranych:
1. Motor Lublin
2. Częstochowa
3. Toruń
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xmarxx: owszem.
Chyba że wybierzesz jedyne uczciwe, boże, sprawiedliwe rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Im więcej ludzi będzie oglądać sportowe wydarzenia przez najlepszą platformę, tym szybciej doczekamy się dostępu do wszelkiego sportu za grosze.
Jak np w Rosji piractwo wywalczyło niskie ceny gier i oprogramowania
sindram - @Xmarxx: owszem.
Chyba że wybierzesz jedyne uczciwe, boże, sprawiedliwe ro...
  • Odpowiedz
@magnat32: tak mi mignęło na koniec magazynu, jak pokazywali rozkład jazdy na kolejny tydzień. W sumie to muszą coś wykombinować skoro dotychczas były 2 kanały pokazujące żużel a mecze są 3 jednocześnie. Ale mogli to jakoś inaczej zorganizować.
  • Odpowiedz
Stal brak 3 zawodnikow apator spocony >> sparta brak jednego ruska modlitwy zeby apator wygral na jancarzu
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cóż za chichot historii, za tydzień będą we Wrocławiu i Lesznie modlitwy, by jakiś cudem Apator wygrał na obrzydliwym jancarzu i to dość dobrym stosunkiem, co wydaje mi się dość mało prawdopodobne.
No chyba jakimś cudem uda im pokonać Lublin czy Częstochowę u siebie.
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sindram: Stal wygląda na drużynę która może odmienić wynik w dwumeczu, bo Wro/Les nie mają czego szukać na wyjeździe. Gorzów u siebie i z pełniejszym składem nawet jak przegra/zremisuje to i tak może zrobić lepszy wynik niż Wro/Les. Coś mi się zdaje, że Apator będzie LL a Stal wyjdzie normalnie
  • Odpowiedz
@Rapsii: spokojnie, bo jeszcze wszystko odmienić może pogoda - Sparta dorzuci Kowalskiego i wszystko będzie możliwe. Ale całkiem śmiesznie byłoby, gdyby Sparta i Stal zdobyły po 44 pkt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trzeci raz w tym meczu zdecydowanie wolniejszy zawodnik Sparty blokuje szybszego - teraz Kowalski, a wcześniej Curzytek i Czugunov. Paranoja. #zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@pralek: Ale tu nie ma jednej ścieżki, taki Kowalski czy Curzytek mogli puścić szybszych kolegów. Oglądam to na stadionie i dziwnie to wyglada. Postawy Czugunova to już nawet nie komentuje.
  • Odpowiedz
Czy sędzia nie wie, że w PO do zaliczenia meczu potrzeba nie osiem, a dwanaście biegów? XD
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Curzytek może punktu w 8 biegu nie ma, ale za to będzie miał fajne zdjęcie na kole z przeciwległej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fajny ten łuk, taki nie za bezpieczny, dopiero jak się któryś wywali i następny mu przejedzie po nogach to coś z tym zrobią XD
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach