Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

sindram
- 2

lockers
- 0
@sindram: no i dobrze, krutko z panienkami
O ile cieszą ich dobre występy i zdobycze, o tyle w trakcie zawodów zostali okradzeni. Robert Chmiel przekazał, że na koniec dnia doszło do kradzieży jego zegarka, Wojdyło został bez spodenek, z kolei Zengota stracił buty.
Lol. W Niemczech taka bida, że nawet spodenki kradną.
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/1016935/polacy-zdominowali-turniej-w-niemczech-ale-w-miedzyczasie-zostali-okradzeni
#zuzel
- 0
@Michal9788: Niemcy zawsze byli złodziejami conamniej od 1939, po prostu są dobzi w odwracania kota ogonem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Poprawcie mnie, bo próbuje ogarnąć te zasady par półfinałowych.
Tabela wygranych:
1. Motor Lublin
2. Częstochowa
3. Toruń
Tabela wygranych:
1. Motor Lublin
2. Częstochowa
3. Toruń
@Pituch: tak
@Pituch: ja dopiero ogarnąłem te tabele PO i w sumei w tym artykule troche napisali jak to wyglada i w moim przypadku sporo mi to rozjaśniło we łbie ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://po-bandzie.com.pl/zuzel-w-krosnie-zgodnie-z-planem-pewna-wygrana-wilkow-i-szczescie-lodzkiego-orla/
https://po-bandzie.com.pl/zuzel-w-krosnie-zgodnie-z-planem-pewna-wygrana-wilkow-i-szczescie-lodzkiego-orla/
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Xmarxx: owszem.
Chyba że wybierzesz jedyne uczciwe, boże, sprawiedliwe rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Im więcej ludzi będzie oglądać sportowe wydarzenia przez najlepszą platformę, tym szybciej doczekamy się dostępu do wszelkiego sportu za grosze.
Jak np w Rosji piractwo wywalczyło niskie ceny gier i oprogramowania
Chyba że wybierzesz jedyne uczciwe, boże, sprawiedliwe rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Im więcej ludzi będzie oglądać sportowe wydarzenia przez najlepszą platformę, tym szybciej doczekamy się dostępu do wszelkiego sportu za grosze.
Jak np w Rosji piractwo wywalczyło niskie ceny gier i oprogramowania

- 0
@magnat32: tak mi mignęło na koniec magazynu, jak pokazywali rozkład jazdy na kolejny tydzień. W sumie to muszą coś wykombinować skoro dotychczas były 2 kanały pokazujące żużel a mecze są 3 jednocześnie. Ale mogli to jakoś inaczej zorganizować.
Stal brak 3 zawodnikow apator spocony >> sparta brak jednego ruska modlitwy zeby apator wygral na jancarzu
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#zuzel
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#zuzel
@magnat32 przecież Sparta by dostała więcej
- 1
Cóż za chichot historii, za tydzień będą we Wrocławiu i Lesznie modlitwy, by jakiś cudem Apator wygrał na obrzydliwym jancarzu i to dość dobrym stosunkiem, co wydaje mi się dość mało prawdopodobne.
No chyba jakimś cudem uda im pokonać Lublin czy Częstochowę u siebie.
#zuzel
No chyba jakimś cudem uda im pokonać Lublin czy Częstochowę u siebie.
#zuzel
- 1
@sindram: Stal wygląda na drużynę która może odmienić wynik w dwumeczu, bo Wro/Les nie mają czego szukać na wyjeździe. Gorzów u siebie i z pełniejszym składem nawet jak przegra/zremisuje to i tak może zrobić lepszy wynik niż Wro/Les. Coś mi się zdaje, że Apator będzie LL a Stal wyjdzie normalnie
@Rapsii: spokojnie, bo jeszcze wszystko odmienić może pogoda - Sparta dorzuci Kowalskiego i wszystko będzie możliwe. Ale całkiem śmiesznie byłoby, gdyby Sparta i Stal zdobyły po 44 pkt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pięknie Kacperku
#zuzel
#zuzel
- 5
Błąd, że rudego nie dali do 15 biegu
#zuzel
#zuzel
@czupek: nie zmieniloby to historii, ale błąd najoczywistszy
Koniec sezonu Sparty
#zuzel
#zuzel
Trzeci raz w tym meczu zdecydowanie wolniejszy zawodnik Sparty blokuje szybszego - teraz Kowalski, a wcześniej Curzytek i Czugunov. Paranoja. #zuzel
- 2
@pralek: Ale tu nie ma jednej ścieżki, taki Kowalski czy Curzytek mogli puścić szybszych kolegów. Oglądam to na stadionie i dziwnie to wyglada. Postawy Czugunova to już nawet nie komentuje.
@jasamek: Nie no… Czugunov to bez komentarza. Ale fakt… już któryś mecz jest taki, że sobie przeszkadzamy ¯_(ツ)_/¯
Czugunow sabotuje?
#zuzel
#zuzel
- 3
Co wyprawia Czugunov ?
#zuzel
#zuzel
Dobra niech ten Czugunow już s-------a z tej Sparty, bo mnie denerwuje takim podejściem
#zuzel
#zuzel
Komentarz usunięty przez autora
@miskaolejowa to drugi jego taki dołek w tym sezonie. Ale po co Panicza puszczać? XD
- 0
Czugunow na kacu czy co? #zuzel
- 4
Czy sędzia nie wie, że w PO do zaliczenia meczu potrzeba nie osiem, a dwanaście biegów? XD
#zuzel
#zuzel
- 11
moim zdaniem sędzia mógł podjąć inną decyzję, ale nie popełnił błędu
#zuzel
#zuzel
Curzytek może punktu w 8 biegu nie ma, ale za to będzie miał fajne zdjęcie na kole z przeciwległej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zuzel
fajny ten łuk, taki nie za bezpieczny, dopiero jak się któryś wywali i następny mu przejedzie po nogach to coś z tym zrobią XD
#zuzel
#zuzel
- 2
@Ketchup_musztarda:
wuteesiarze zachowują się jakby byli Ukraińcami którzy mieszkają od tygodnia w Polsce, i jedyne słowo jakie potrafią powiedzieć po polsku to wts
wuteesiarze zachowują się jakby byli Ukraińcami którzy mieszkają od tygodnia w Polsce, i jedyne słowo jakie potrafią powiedzieć po polsku to wts
- 0
















