Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#zuzel i kto tu drukuje? Chyba nie Falubaz
Próba ratowania Polonii przez wykluczenie Fricke i brak czerwonej dla Miedziaka jest żałosna. #zuzel
#zuzel dobrze ze w Falubazie już zrezygnowali z tego Ragusa, Nifta czy jakoś tak i innych pożal się Boże juniorów
#zuzel fajna ta Polonia taka nie za cwana. Już się witali z ekstraliga a chyba się przywitają z maksymalnie 3 miejscem :-)
- 0
Bydgoszcz będzie miała z/z za toruńskiego kamikadze ? Ma 3 średnią wśród seniorów, ale wyższą ma jeszcze junior Przyjemski.
#zuzel
#zuzel
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#zuzel dlaczego Miedziński za każdym j3banym razem musi coś odwalić, no poprostu zawsze, znam go tylko z tego,że wiecznie leży ktoś przez niego albo on sam
@anhydryt: z Pedersenem? Bez jaj. Pedersen jeździł niebezpiecznie, ale wiedział, co robi, panował nad motocyklem. Prędzej z Balińskim, lekko zapomnianym już torowym bandycie.
- 0
Tungate dobry apacz :D po co patrzeć przed siebie popaczem do tyłu
#zuzel
#zuzel
Zielona góra to jednak zwierzęta...
#zuzel
#zuzel
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Piskariota: tylko zwycięstwo Falubaz tylko zwycięstwoooo
- 0
ale wioche robią falubazy
#zuzel
#zuzel
- 0
I przez idiotę, Kawczyński stracił srebrny medal.
#zuzel
#zuzel
- 4
Kibice ZG to jednak stan umysłu... prowadzą to muszą odpalać pirotechnikę i zapewnić swojej drużynie karę finansową
#zuzel
#zuzel
Większy bandyta torowy to?
Proszę głosować za całokształt, a nie pod wpływem impulsu niedawnej kraksy.
#zuzel
Proszę głosować za całokształt, a nie pod wpływem impulsu niedawnej kraksy.
#zuzel
Większy bandyta torowy to?
- Piotr Neymar Pawlicki 42.1% (24)
- Adrian Miedziak Miedziński 57.9% (33)
- 1
@Michal9788: nie no całokształtem to Piter. Jednak on częściej tworzy niebiespieczeństwo w walce z kimś. Miedziak jest po prostu upośledzony i głownie niebezpieczny tylko dla siebie, no wiadomo tor nie jest jakiś wielki i zdarza się jak dziś, że może komuś krzywdę zrobić, jednak większość jego upadków tylko z jego udziałem
- 0
Jeżeli dobrze myślę, to na tej zmianie, że musi być dwóch polaków w składzie, wliczając u24 to zyskuje tylko Grudziądz ?
Lublin - Zmarzlik, Kubera (u24), Hampel
Częstochowa - Drabik, Woryna, Miśkowiak (u24)
Gorzów - Woźniak, Fajfer,
Leszno - Kołodziej, Smektała, u24 - Lindsey
Lublin - Zmarzlik, Kubera (u24), Hampel
Częstochowa - Drabik, Woryna, Miśkowiak (u24)
Gorzów - Woźniak, Fajfer,
Leszno - Kołodziej, Smektała, u24 - Lindsey
@czupek: No tak, czyli w liczba polakow jest taka sama, tyle że u24 musi być seniorem. Gorzej jak na u23 będzie zagraniczny i będzie zmieniał seniora Polaka. Może dojść do tego że u24 jako jedyny Polak będzie jeździł
- 0
@69guziec: u24, jak jest polakiem, to się wlicza do tych wymaganych dwóch polaków. Wydaje mi się, że może być kewlarem i z u23 jechać zagraniczny, czyli wyjdzie na to, że będzie jeden polak + 2 juniorów i kewlar. Tylko, że składy, poza beniaminkiem i Grudziądzem, są pobudowane tak to nie ma żadnej różnicy.
- 0
ktoś ma nagraną wyjebke miedziaka i fricke'a?
#zuzel
#zuzel
Gdzie jest czerwona kartka? Dlaczego Polonia ma jeździć Przyjemskim skoro to był atak na skasowanie? Falubaz powinien wnioskować o czerwo. #zuzel












#zuzel