Panie Jurku pora skład na przyszły sezon 1 ligi budować. Jakieś sensowne U24 znaleźć i seniorów krajowych xDD
#zuzel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarnoksieznik_z_Angmaru: Dokładnie. Miedziak lider phiiii. Jelonek początek sezonu fajny a im dalej tym masakra. Oleg jeden dobry mecz? Szkoda, że Romek ruskiem i go nie ma w tym sezonie. A Zagar? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd 16 zawodnik ligi a miał być liderem xD
  • Odpowiedz
@Diego29: Keniu + Przyjemski to imo zostawić trzeba (chyba, że Beniaminek będzie chciał Kenia jedyny z 1 ligi co się nadaje) a tak jak mówisz trza szukać znów
  • Odpowiedz
#zuzel dobrze ze w Falubazie już zrezygnowali z tego Ragusa, Nifta czy jakoś tak i innych pożal się Boże juniorów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zuzel fajna ta Polonia taka nie za cwana. Już się witali z ekstraliga a chyba się przywitają z maksymalnie 3 miejscem :-)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydgoszcz będzie miała z/z za toruńskiego kamikadze ? Ma 3 średnią wśród seniorów, ale wyższą ma jeszcze junior Przyjemski.
#zuzel
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zuzel dlaczego Miedziński za każdym j3banym razem musi coś odwalić, no poprostu zawsze, znam go tylko z tego,że wiecznie leży ktoś przez niego albo on sam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oj pinionżki do PZMotu pójdą od Myszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kibice ZG to jednak stan umysłu... prowadzą to muszą odpalać pirotechnikę i zapewnić swojej drużynie karę finansową
#zuzel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Większy bandyta torowy to?
Proszę głosować za całokształt, a nie pod wpływem impulsu niedawnej kraksy.

#zuzel

Większy bandyta torowy to?

  • Piotr Neymar Pawlicki 42.1% (24)
  • Adrian Miedziak Miedziński 57.9% (33)

Oddanych głosów: 57

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michal9788: nie no całokształtem to Piter. Jednak on częściej tworzy niebiespieczeństwo w walce z kimś. Miedziak jest po prostu upośledzony i głownie niebezpieczny tylko dla siebie, no wiadomo tor nie jest jakiś wielki i zdarza się jak dziś, że może komuś krzywdę zrobić, jednak większość jego upadków tylko z jego udziałem
  • Odpowiedz
Jeżeli dobrze myślę, to na tej zmianie, że musi być dwóch polaków w składzie, wliczając u24 to zyskuje tylko Grudziądz ?

Lublin - Zmarzlik, Kubera (u24), Hampel
Częstochowa - Drabik, Woryna, Miśkowiak (u24)
Gorzów - Woźniak, Fajfer,
Leszno - Kołodziej, Smektała, u24 - Lindsey
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czupek: No tak, czyli w liczba polakow jest taka sama, tyle że u24 musi być seniorem. Gorzej jak na u23 będzie zagraniczny i będzie zmieniał seniora Polaka. Może dojść do tego że u24 jako jedyny Polak będzie jeździł
  • Odpowiedz
@69guziec: u24, jak jest polakiem, to się wlicza do tych wymaganych dwóch polaków. Wydaje mi się, że może być kewlarem i z u23 jechać zagraniczny, czyli wyjdzie na to, że będzie jeden polak + 2 juniorów i kewlar. Tylko, że składy, poza beniaminkiem i Grudziądzem, są pobudowane tak to nie ma żadnej różnicy.
  • Odpowiedz
Gdzie jest czerwona kartka? Dlaczego Polonia ma jeździć Przyjemskim skoro to był atak na skasowanie? Falubaz powinien wnioskować o czerwo. #zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Miedziak kamikadze miał Maxa skasować A siebie załatwił ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach