Zmarzlik nie ma łatwego życia wśród kibiców Stali. Ciekawe czy myśli czy na pewno było warto kłamać o „trwających rozmowach” na dzień przed tym jak ogłosił odejście a prezes potwierdził, że to decyzja znana od miesięcy.
Zastanawiam się ile biegów dziś dostanie Zmarzlik,w Lublinie dostał tylko 4.Gorzów w takich osłabieniach raczej bez szans w dwumeczu,może tryb oszczędnościowy dziś? Linia 17,5 pkt,buki zakładaja 7 startów wiadomo. #zuzel #bukmacherka
Thomsen polamany. Gorzow nie ma polowy skladu. Teraz Toruń ich gromi i zajmuje pierwsze miejsce w malej tabeli. Czyki czeka nas polfnal Lublin -Czewa i Wroclaw - Torun. No super sprawiedliwe zasady :/ #zuzel
@pietrek16: ale to juz teraz bysmy znali mistrza i 6 rund by bylo praktycznie o pietruszke. Cztery druzyny do PO, a tam duze punkty meczowe z rundy zasadniczej licza sie jak male punkty meczowe. Jak ktos zdobyl 25pkt i jedzie z kim kto zdobyl 20, to ma +5 na start. Emocje do konca rozgrywek, a jednak kazdy punkt się liczy
#zuzel