I co z tego, że Stal remisuje skoro przyjdą takie biegi jak 10, 12, 14 i tylko w tych biegach Stal może dostać -12? ¯_(ツ)_/¯ #zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dywagacje o Jasińskim bez sensu, i tak Zmarzlik raczej pojedzie jako taktyczna, bo później Toruń odjedzie #zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Totalna dominacja Torunia nawet nie będzie zaskoczeniem jak weźmiemy pod uwage niedyspozycję Vaculika i Thomsena

#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmarzlik nie ma łatwego życia wśród kibiców Stali. Ciekawe czy myśli czy na pewno było warto kłamać o „trwających rozmowach” na dzień przed tym jak ogłosił odejście a prezes potwierdził, że to decyzja znana od miesięcy.

https://www.facebook.com/119682784735426/posts/pfbid02QqGmgNS8nrwY4fmag1BButyDBZcHhhifmKeErKzAD5Eg6FHB7uqmP5nByuiJm8FXl/?d=n

#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się ile biegów dziś dostanie Zmarzlik,w Lublinie dostał tylko 4.Gorzów w takich osłabieniach raczej bez szans w dwumeczu,może tryb oszczędnościowy dziś? Linia 17,5 pkt,buki zakładaja 7 startów wiadomo.
#zuzel #bukmacherka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thomsen polamany. Gorzow nie ma polowy skladu. Teraz Toruń ich gromi i zajmuje pierwsze miejsce w malej tabeli. Czyki czeka nas polfnal Lublin -Czewa i Wroclaw - Torun. No super sprawiedliwe zasady :/
#zuzel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pietrek16: ale to juz teraz bysmy znali mistrza i 6 rund by bylo praktycznie o pietruszke. Cztery druzyny do PO, a tam duze punkty meczowe z rundy zasadniczej licza sie jak male punkty meczowe. Jak ktos zdobyl 25pkt i jedzie z kim kto zdobyl 20, to ma +5 na start. Emocje do konca rozgrywek, a jednak kazdy punkt się liczy
  • Odpowiedz