Wpis z mikrobloga

Czy rzuca się Wam w oczy milczenie Polonii Bydgoszcz na temat budowy składu na przyszły rok? Po zeszłym sezonie Kanclerz chyba zmienił taktykę, był po słowie z Tarasienką, wcześniej zaskoczył go Bellego. W tym toku cisza. Zero plotek, nic. Ani pod kątem możliwego awansu, ani pod kątem budowania składu na 1. ligę w 2023. Krosno to chyba z połową ligi rozmawia, Wybrzeże dopina skład, Falubaz coraz głośniej się odzywa. W Bydzi cisza. Jest Wiktor Przyjemski i tyle.
#zuzel
  • 15
@olasty: co cię dziwi? Kiedy Polonia skończyła sezon 2021, a kiedy kończy 2022? Zawodnicy jeszcze nie wiedzą w której lidze pojedzie Polonia, więc nie można się dogadać. Jeleniewskiego przecież kanclerz nie puści w ekstralidze. Krosno może gadać i z całą liga, ale co to zmienia jeśli nie ma kontraktów podpisanych?
@w00nski: Pal licho ogłoszenia, ale dziwi mnie to, że nawet nie słychać, żeby z kimś rozmawiali. Obyśmy z ręką w nocniku nie zostali, bo 1 liga za rok pewnie jeszcze trudniejsza. Kasa z eligi kusi...Jaki wg Ciebie (zakładając, że awansujemy) możemy za rok mieć skład? Zakładam, że kluczem do utrzymania jest kilka zwycięstw u siebie, jakiś wyrwany bonus z Gorzowem/Grudziądzem. Myślałem, że Bellego i Bjerre na nasz tor stykną...to Bellego już
@olasty: nie wiem, ale nadal wątek ruskich nie został wyjaśniony, więc ciężko powiedzieć.
Ja nie czytam plotek transferowych, bo nawet 'podpisany' Kowalski to żaden pewnik jak się okazało xD przykład tarasienki też jest dość wymowny, więc mam to w nosie.
@olasty:
niech pogadają ze starym protasiem by został jeszcze na sezon i wylądował na starych bydgoskich śmieciach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak chcą mocno ryzykować to buczek( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo ihmo jak nie wyrwa kogoś lepszego z ekstaligi, to może się okazać ze będzie lipa jak teraz z ostrowem, ergo szkoda wchodzić wyżej.