@Kaviar: wiecej tagów zaalarmuj, ale bój sie wrzucic obrazek, na którym jest link potrzebny do weryfikacji o którą prosisz jednocześnie ją uniemozliwiając. Przyznaj, że szukasz marnej sensacji, tylko co ludzi obchodzi co sie dzieje z poolem jego personalnego tokenu? to jego pieniądze
@Kaviar: jak świeży news oraz liczby to się zgadza ze strata nasdaqa co trzymal huehue ( ͡°͜ʖ͡°) czasem warto odpalic zooma sami jego koledzy go sprzedadzą
Nasdaq odbił się od 20000. otwarty jest do środy w tym tygodniu. Czyżby wtorek + środa krach? W kaxdym razie polecam oglądać https://pl.tradingview.com/symbols/NASDAQ-NDX/ bo może się dziać.
BTC leci w dół schodkami i tez wygląda niemrawo, lecimy pod 60k a może i 50k? ( ͡°͜ʖ͡°)
@shogun-xtb: tylko czemu widłowy nudzi sie? Na bankierze już brakło paliwa by nagonić januszy to przypełzłes z multikontem na mirko? (╥﹏╥) Jak wysoko wisisz? 40? 50?
@mar1anek tu masz idealny przykład prawdopodobieństwa i reagowania a nie przewidywania. Pod koniec kwietnia i początek maja masz idealny fake breakdown, wybicie i retest od 8 do prawie 15 maja gdzie stop loss jest malutki(ustalone ryzyko), wiesz ze shorty są w pułapce. Dwa ten trejd jest widoczny dla wielu inwestorów czemu? Bo po pierwsze widzą go ludzie od strategii wyckofa, widzą go ludzie którzy korzystają z Fibonacci, widzą go ludzie którzy