Dobra, dobra. Wszyscy tak narzekają na #supernatural . Mnie się podoba nawet, ale nie o tym chcę.
Powiedzcie mi jedno.
W każdym odcinku jak aktorzy wychodzą z auta zostawiają je otwarte. Czy to szybę, czy to po prostu niezamknięte na kluczyk. Nie wiem, on mają jakieś czytniki linii papilarnych do otwierania auta czy jak? Nie boją się, że ktoś im p---------i auto? Przecież tam mają w cholerę sprzętu.
Druga sprawa
Powiedzcie mi jedno.
W każdym odcinku jak aktorzy wychodzą z auta zostawiają je otwarte. Czy to szybę, czy to po prostu niezamknięte na kluczyk. Nie wiem, on mają jakieś czytniki linii papilarnych do otwierania auta czy jak? Nie boją się, że ktoś im p---------i auto? Przecież tam mają w cholerę sprzętu.
Druga sprawa






























@spatsi: Zmień granice całkowania.