@2orboiz: Kawę z Orlena każde dziecko wypije. Yerba jest dla ludzi z wykształconymi kubkami smakowymi

@ZackOscielny: Pamiętaj, temperatura 75C + nie parzyć więcej niż 2-3 minuty, powtórzyć zalanie można max 3-7, nie pić dalej jak 6 godzin od 1 zalania.
  • Odpowiedz
Jak to jest z dawkowaniem różnych substancji w #yerbamate ? Czy wiadomo, ile tych witamin, kofeiny i innych cudów może być w jednym naparze?

Pytam, bo gdzieś czytałem że ma więcej kofeiny niż kawa, później dotarłem do info że jednak mniej. Nie piję tylko dla zdrowia, ale ciekaw jestem jak jest z tą resztą substancji.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tamtym tygodniu przez przypadek trafiłem na wpis z yerba mate, a dzisiaj taką paczkę otrzymałem. Myślałem że picie yerby to jakaś chora akcja. Na całe szczęście Mirki bardzo szybko sprowadziły mnie na ziemię. Przejrzałem tag i pytałem prywatnie. Padło na mieszankę Verde mate 20x50g, Amande Cytrynową, bombile i czyściki. Do tego termosik z pracy i można pić. Na razie spróbowałem tylko Mas IQ. Pewnie za mało wyspałem ale nawet przy takiej
ArniHell - W tamtym tygodniu przez przypadek trafiłem na wpis z yerba mate, a dzisiaj...

źródło: comment_W5On3nl6D98HaAbN7CxLzCV1uAj84TNW.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@webup: chyba nie rozumiem pytania. Terere to sposób zaparzania yerby na zimno. Nie da się zrobić terere na ciepło bo to wtedy przestaje być terere
jeśli się mylę, proszę o wyprowadzenie mnie z błędu
  • Odpowiedz
Jak dbać o palo santo? Mam od 2 miesiecy i jeszcze nic nie robilem z nia (a trzeba? ), tylko normalnie uzywanie a pozniej przemycie z suszu.
#yerbamate
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qjy48613: ja już ponad rok robię tak jak ty + dodatkowo co jakiś czas (co miesiąc) przelewam wrzątkiem by ten cudowny zapach Palo Santo się wyłonił, ale też by nie spleśniało, co się rzadko zdarza, więc niczego specjalnego robić nie musisz ()
  • Odpowiedz
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, używa ktoś z was praski francuskiej (french press) do parzenia #yerbamate? Chciałbym rano zrobić i do roboty zabrać czystą w termosie, są lepese i gorsze te praski, czy byle co kupić? Zależy mi na gęstej siatce aby jak najmniej śmieci się przedostało.

Pojemność, max 600ml.

Ktoś coś?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SanFable: Jak robiłem yerbę w termos do pracy, to filtrowałem przez filtr do kawy. Kiedyś zrobiłem Pajarito i przelałem tylko przez gęste sitko, to mało mi ryja nie urwało parę godzin później, bo naciągnęła od pyłu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przelanie przez filtr zajmuje parę minut, ale efekt jest niezły. Gęste sitko za to powinno się sprawdzić przy jakiejś grubo krojonej, bez pyłu.
  • Odpowiedz
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach