Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@webup: aha
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@yamnichek_pyesio Oczywiście, że yerba..
- 2
yerba ma dłuższy czas pobudzenia niż kawa i masz więcej smaków,rodzaji do wyboru
@Jasiegg2: ło jaaaaaaaaa (づ•﹏•)づ ó
@yamnichek_pyesio: TO SIĘ NIE NAZYWA ZESTAW DO YERBA MATE TYLKO MATERO I BOMBILLA JEŚLI JUŻ, SKOŃCZONY IGNORANCIE
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 152
Nie możemy być gorsi od kawiarzy. Miłego dzionka życzę :) Dziś klasyka, pajarito. Stężenie pyłów PM10 w kuchni po zasypaniu matero wyższe niż w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#yerbamate #yerbamatewykopclub #yerbameme
#yerbamate #yerbamatewykopclub #yerbameme
źródło: comment_oQNJ8jVPJqSgiCvc4GFaow1vT91fkjNf.jpg
PobierzMireczki, wracam do #yerbamate. Zaczynałem z zestawem startowym z allegro, podeszły mi cytrusowe i z guarana, tyle że chciałbym coś mało pylącego, co polecacie? Oczywiście żebym nie splajtował XD
@michaml9995: Mate Green Mas Energia Guarana, Amanda Lemon, Mate Green Despalada i wcisnąć soku z cytryny ( ͡° ͜ʖ ͡°)-ò
@michaml9995: a na lato np. Mate Green Despalada zalana chłodzoną przez całą noc wodą z plasterkami cytryny i listkami mięty +kostki lodu.
CBSe Naranja (pomarańcza) też super, ale pylasta.
CBSe Naranja (pomarańcza) też super, ale pylasta.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Który zestaw lepszy na start (próbę)?
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-4373-OGROMNY-Zestaw-STARTOWY-Yerba-Mate-10x50g.html
https://allegro.pl/zestaw-orgin-yerba-mate-el-pajaro-elaborada-400-g-i7673646732.html
https://allegro.pl/duzy-zestaw-startowy-yerba-mate-500g-tykwa-bombila-i7231177745.html?fromVariant=7231208251
#yerbamate
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-4373-OGROMNY-Zestaw-STARTOWY-Yerba-Mate-10x50g.html
https://allegro.pl/zestaw-orgin-yerba-mate-el-pajaro-elaborada-400-g-i7673646732.html
https://allegro.pl/duzy-zestaw-startowy-yerba-mate-500g-tykwa-bombila-i7231177745.html?fromVariant=7231208251
#yerbamate
No to na start czy próbę? bo jak na próbę to nie widzę sensu kupowanie niczego więcej ponad bombille i yerbe. Cena matero w każdym w powyższych zestawów to lwia część ceny całego zestawu. A za cene matero kupisz sensowną mate.
@psposki: A kubka zwykłego nie masz :|? Ja rozumiem, że te diamentowe matera wyglądają prześlicznie, nie mniej na sam starto-początek te 30 można lepiej wydać albo chociaż mieć opłaconą przesyłkę
Tak się zastanawiam...Zrobiłem kiedyś terere, wlewając naturalny sok zamiast wody. Wyszło super. Zastanawiam się od tego czasu, jak mogłoby smakować #yerbamate z winem zamiast wody i czy zachowałoby swoje właściwości. Macie jakieś doświadczenia?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
#yerbamate
Zalałem cbse energia i pierwsze zalanie dobre, ale jak drugie posiedziało 30 min to było takie kwaśne, że japierdu. Jakieś tipy jak pozbyć się tego "kwasnienia" bo działanie potężne ale ten kwaskowaty smak uniemożliwia picie.
Zalałem cbse energia i pierwsze zalanie dobre, ale jak drugie posiedziało 30 min to było takie kwaśne, że japierdu. Jakieś tipy jak pozbyć się tego "kwasnienia" bo działanie potężne ale ten kwaskowaty smak uniemożliwia picie.
@Jasiegg2 dobrze mówi posłuchaj jego rady, to nie herbata żeby ją parzyć i to jeszcze długo
@MrBukka: ideą picia w matero z bombillą jest wypicie naparu w niedługim czasie po zalaniu, nawet od razu. Jeżeli chcesz parzyć w taki sposób to wsypuj mniej, ale wtedy drugie zalanie będzie już jałowe i trzeba będzie sypać od nowa.
Siemanko
Polecicie jakiś zestaw startowy dla początkującego yerbaholika? Spróbowałem u szwagra i mi zasmakowało. Wiem, że on wział jakiś najtańszy zestaw z allegro, ale ja jednak wolałbym coś lepszego.
Na co zwracać uwage przy wyborze bombilli i tego naczynka (nie wiem jak to sie nazywało), jaki susz na początek? Może jakiś smakowy?
Z góry dzięki mirunie
Polecicie jakiś zestaw startowy dla początkującego yerbaholika? Spróbowałem u szwagra i mi zasmakowało. Wiem, że on wział jakiś najtańszy zestaw z allegro, ale ja jednak wolałbym coś lepszego.
Na co zwracać uwage przy wyborze bombilli i tego naczynka (nie wiem jak to sie nazywało), jaki susz na początek? Może jakiś smakowy?
Z góry dzięki mirunie
@saper_vodiczka: O kurcze jak tanio, całkiem fajna opcja ten zestawik dla początkującego.
@twarzczlowieka: ładnie pachnie, według mnie nadaje nawet lekki aromat skorupki fistaszka. Do tego jest bardzo lekka, poręczna i ja na przykład uszyłem sobie takie nosidełko, dzięki któremu mogę sobie na spacery z synem do wózka tykwę przytroczyć i siorbać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego uważam, że klimatycznie wygląda i przy ognisku lubię sobie z tykwy albo Palo Santo posiorbać i pokontemplować :)
źródło: comment_2Mbz0u0EPfBxm1R4s1F5BDkSJb4OM1nI.jpg
Pobierz- 1
@ChineseMobilePhones: Właśnie nie wiem :( Mam nadzieje, że to jest ta co dałem wyżej. Jest to z tej herbaciarni, więc chyba problemu nie będzie ¯\_(ツ)_/¯
@jakub3k12345: tanio nie mają, chyba, że są jakieś ukryte kody cebulowe? ;&)
konto usunięte via iOS
- 6
- 0
@fik-u: dopiero zacząłem czytać, także początek ugryziony
Łączycie czasami yerby? ^^ #yerbamate #yerbamatewykopclub
źródło: comment_zu15mEU2vIAMbcXii9Lmlvbo6q5avrCQ.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fioletoffylck: Czasem, ale nic nadzwyczajnego póki co nie odkryłem.
konto usunięte via iOS
- 14
- 1
@Pluszowy_ziemniak: mam nadzieję, że siądzie.
@franzie: kolejna osoba mi pisze, że bardzo fajna książka. Zaraz zacznę czytać
@franzie: kolejna osoba mi pisze, że bardzo fajna książka. Zaraz zacznę czytać
- 1
konto usunięte via Android
- 1
#yerbamate zawsze i wszedzie
źródło: comment_k5kS4IlO9tniEHvBJORmvRYsP23JXF3L.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 1
@hellzaq wzajem mirek
- 14
Najlepszego życze temu temu tagowi bo siedzę w sumie na wykopie tylko tutaj, miłej yerbusi a przede wszystkim wklejania wiecej memów z kubkiem nescafe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#yerbamate #yerbamatewykopclub
#yerbamate #yerbamatewykopclub
Wesołych świąt, miłego dzionka i smacznej yerbusi życzy @Romesh (。◕‿‿◕。)
#yerbamatewykopclub #yerbamate
#yerbamatewykopclub #yerbamate
źródło: comment_NiRbqOeflcbmp1UqZRSHoY0OxqebzwdV.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
- 1













Komentarz usunięty przez autora