Cześć, czy ktoś z Was dostał już może ofertę z yu na kolejny okres ubezpieczenia? Za miesiąc kończy mi się OC od nich, a nigdzie w apce yu ani yanosiku nie widzę żadnej informacji nt. przedłużenia polisy. Nie wygrzebalem też nic na stronie yu.
#yanosik #yu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@widmo82: ostrzega słownie! Tylko że o nieistniejącym fotoradarze (mają jakąś starą bazę) no i o suszarce nie informował, nawet zgłosić się nie da.
  • Odpowiedz
@Wasky: Play OdNowa, pakiety ważne na czas nieokreślony pod warunkiem, że z nich korzystać. W praktyce wystarczy raz na miesiąc włączyć na chwilę internet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wasky: nie potrzebujesz nic ładować cały koszt to 5zl. Kupujesz jakikolwiek strater rejestrujesz i następnego dnia przenosisz do orange do ofnk. Dostaniesz 2GB ważne rok.
  • Odpowiedz
Spora część użytkowników #yanosik to debile. Zobaczą policję i już nanoszą nie zwracając uwagi czy to prewencja czy drogówka. Jak tu jesteś debilu jeden z drugim to nanoś policję z takim znaczkiem. Przy okazji jeszcze jedno. Jak radiowóz stoi na parkingu knajpy przy drodze to prawdopodobnie oni żrą a nie suszą. Przyjrzyj się bo może też nie ma potrzeby nanosić.
plusem-wyklety - Spora część użytkowników #yanosik to debile. Zobaczą policję i już n...

źródło: comment_Ruzr9iuyKiGE8dUPG5KL3aMjsqb0mqBF.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest jakaś możliwość wyboru którego aparatu ma Yanosik używać przy wideorejestratorze? Mogę tylko wybierać między tylnym a przednim, problem w tym że przy tylnym automatycznie wybiera szerokokątny (co jest całkiem logiczne), ale on ma dość słabą jakość przez co nie da się odczytać rejestracji chyba że ktoś jedzie nam centralnie przed maską.

#yanosik #samsung
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#yanosik #gtr

Cześć - mam pytanie odnośnie urządzenia Yanosik GTR.

Znajomemu urządzenie nie łączy się online z serwerami [subskrypcja jest wykupiona], a GPS nie łapie fix-a.

Nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś może problem z uruchomieniem yanosika? Pojawia się tylko okienko o ochronie danych. Zaznaczam coś, akceptuję i znów się pojawia. I tak w kółko... Android i Samsung here #yanosik
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie działa mi #yanosik - nie pokazuje żadnych zgłoszeń i nic nie mówi. Przejechałem 400 km a zarejestrowało tylko 6. Wiecie jaka może być przyczyna? Zasięg raczej wtedy miałem bo Google maps działało normalnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@droid43210: u mnie ostatnio był lepszy cyrk

kierowca miał włączoną nawigacje w yanosiku
pilot miał włączone google maps i yanosik w tle

kierowcy yanosik naliczył 420km i dał
  • Odpowiedz
Problem z Yanosikiem na Iphone 7.
Podczas włączenia mapy tzw. Wolnej jazdy oraz podczas nawigowania znacznik lokalizacji na mapie nie chodzi płynnie... irytuje mnie to juz dosc mocno..

Wczesniej na Adroidzie nie mialem tego problemu wszystko smigalo płynnie a tu ? Znacznik przesuwa sie co 2 sekundy zamiast płynnie przemieszczac sie po mapie...

Ktoś coś wie? Ktoś coś slyszał, moze rozwiązał problem...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kcpi: w ustawieniach yanosika wlacz „praca w tle” i jak masz google maps to u gory jest niebieska belka „yanosik dziala w tle”. Powiadomienia dzialają, zjeździlem tak 100kkm
  • Odpowiedz