Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Sprawdziłem fotoradary w Google Maps. Yanosik jest bezpieczny

Fotoradary w Google Maps to rozczarowanie. W takiej postaci nie są w stanie zagrozić Yanosikowi. Jak można zrobić tak beznadziejne powiadomienia?
z- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@prawdziwek: Yanosik szykuj dupę!
- 4
@widmo82: ostrzega słownie! Tylko że o nieistniejącym fotoradarze (mają jakąś starą bazę) no i o suszarce nie informował, nawet zgłosić się nie da.
Nowy wygląd mi się nie podoba
#yanosik
#yanosik
@Cesarz_Polski najlepszy był z czarnymi ikonami bez nawigacji
- 0
- 0
@MojHonorToWiernosc: ale dziennego wyniku 9.5 nawet się nie spodziewałem :D
@J-DEVIL: shieeeet
źródło: comment_Fsj7lvhnPdE5kx8RuyCirvIbB1WR2Caw.jpg
Pobierz- 0
- 3
@Wasky: Play OdNowa, pakiety ważne na czas nieokreślony pod warunkiem, że z nich korzystać. W praktyce wystarczy raz na miesiąc włączyć na chwilę internet.
@Wasky: nie potrzebujesz nic ładować cały koszt to 5zl. Kupujesz jakikolwiek strater rejestrujesz i następnego dnia przenosisz do orange do ofnk. Dostaniesz 2GB ważne rok.
Spora część użytkowników #yanosik to debile. Zobaczą policję i już nanoszą nie zwracając uwagi czy to prewencja czy drogówka. Jak tu jesteś debilu jeden z drugim to nanoś policję z takim znaczkiem. Przy okazji jeszcze jedno. Jak radiowóz stoi na parkingu knajpy przy drodze to prawdopodobnie oni żrą a nie suszą. Przyjrzyj się bo może też nie ma potrzeby nanosić.
źródło: comment_Ruzr9iuyKiGE8dUPG5KL3aMjsqb0mqBF.jpg
Pobierz@plusem-wyklety: statystyki...
Jest jakaś możliwość wyboru którego aparatu ma Yanosik używać przy wideorejestratorze? Mogę tylko wybierać między tylnym a przednim, problem w tym że przy tylnym automatycznie wybiera szerokokątny (co jest całkiem logiczne), ale on ma dość słabą jakość przez co nie da się odczytać rejestracji chyba że ktoś jedzie nam centralnie przed maską.
#yanosik #samsung
#yanosik #samsung
Witam mirki,
Czy przy zakupie polisy OC Yu! (tej przez Yanosika) jest opcja dopisania współwłaściciela?
#ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #yanosik
Czy przy zakupie polisy OC Yu! (tej przez Yanosika) jest opcja dopisania współwłaściciela?
#ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #yanosik
- 0
@k-NN: Właśnie wychodzi mi dobra cena przez YU! 1150 a przez powyższy link wyszło mi 1350 najtaniej :D
@Waleczny_Ulany jak chcesz to moge jeszcze poszukac taniej
Jak cos to na priv
Jak cos to na priv
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#kiciochpyta #ios #android #yanosik
Mirki mam pytanie, na androidzie jak włączę yanosika i działa w tle na ekranie mam ikonę pływająca która pokazuje zdarzenia albo mogę szybko zgłosić coś. Jest coś takiego możliwe na ios? Bo ja nie mogę nic takiego znaleźć
Mirki mam pytanie, na androidzie jak włączę yanosika i działa w tle na ekranie mam ikonę pływająca która pokazuje zdarzenia albo mogę szybko zgłosić coś. Jest coś takiego możliwe na ios? Bo ja nie mogę nic takiego znaleźć
@AnonimowyBulbulator: nie
- 0
@AnonimowyBulbulator: nope, mogą pojawiać się tylko notyfikacje i dzwięk
Miał ktoś może problem z uruchomieniem yanosika? Pojawia się tylko okienko o ochronie danych. Zaznaczam coś, akceptuję i znów się pojawia. I tak w kółko... Android i Samsung here #yanosik
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Nie działa mi #yanosik - nie pokazuje żadnych zgłoszeń i nic nie mówi. Przejechałem 400 km a zarejestrowało tylko 6. Wiecie jaka może być przyczyna? Zasięg raczej wtedy miałem bo Google maps działało normalnie
@Eustachiusz: dobrze że napisałeś jaki telefon
- 0
- 3
@droid43210: u mnie ostatnio był lepszy cyrk
kierowca miał włączoną nawigacje w yanosiku
pilot miał włączone google maps i yanosik w tle
kierowcy yanosik naliczył 420km i dał
kierowca miał włączoną nawigacje w yanosiku
pilot miał włączone google maps i yanosik w tle
kierowcy yanosik naliczył 420km i dał
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dlaczego jeszcze nie mam kuponu na 250 jak już mam 407 zebrane a od 400 niby jest kupon #yanosik
źródło: comment_V1AvVjzmop77pW1MNybUng0vPo0akRBr.jpg
PobierzDopiero niedawno odkryłem tę opcję :D
#yanosik
#yanosik
źródło: comment_rmoC4BTR6qSPiApqLibYm9XdUO3x5LUX.jpg
Pobierz@jaki_inny_nick: Ale jaka opcja?
- 1
@lunga: pokazuje najbliższą biedronkę
Co to za format daty godziny? Pierwsze dwa podziękowania z dzisiaj sprzed 30 min, reszta z tego tygodnia
#yanosik
#yanosik
źródło: comment_SMfSrSHh8LE1zvLlWre47NQJZAwxTB8r.jpg
Pobierz@prawdziwek: Ładuj telefon bo masz bardzo czerwoną baterię!
- 0
@adamkoska: wygląda jakby tabelka w excelu z datą zmieniła format na liczbowy xd
Problem z Yanosikiem na Iphone 7.
Podczas włączenia mapy tzw. Wolnej jazdy oraz podczas nawigowania znacznik lokalizacji na mapie nie chodzi płynnie... irytuje mnie to juz dosc mocno..
Wczesniej na Adroidzie nie mialem tego problemu wszystko smigalo płynnie a tu ? Znacznik przesuwa sie co 2 sekundy zamiast płynnie przemieszczac sie po mapie...
Ktoś coś wie? Ktoś coś slyszał, moze rozwiązał problem...
Podczas włączenia mapy tzw. Wolnej jazdy oraz podczas nawigowania znacznik lokalizacji na mapie nie chodzi płynnie... irytuje mnie to juz dosc mocno..
Wczesniej na Adroidzie nie mialem tego problemu wszystko smigalo płynnie a tu ? Znacznik przesuwa sie co 2 sekundy zamiast płynnie przemieszczac sie po mapie...
Ktoś coś wie? Ktoś coś slyszał, moze rozwiązał problem...























#yanosik #yu