Janusze produkuja sie na tagu #gielda.
Taki janusz albo nigdy nie grał, albo raz kupil na gorce, spadlo 5%, ratowal sie sprzedajac i placze, ze stracil kase o kase rownowartosci 3 kebabow.
1,5 roku temu byl typek, ktory zaczal skupowac akcje firmy, ktora wg najlepszych specow od tematu, najlepszych algorytmow, sytuacji na rynku miala jebnac. Oni nie mieli racji. Zapewne tez byscie z niego cisneli, bo jak inaczej.
Aktualnie typ jest milionerem.
Taki janusz albo nigdy nie grał, albo raz kupil na gorce, spadlo 5%, ratowal sie sprzedajac i placze, ze stracil kase o kase rownowartosci 3 kebabow.
1,5 roku temu byl typek, ktory zaczal skupowac akcje firmy, ktora wg najlepszych specow od tematu, najlepszych algorytmow, sytuacji na rynku miala jebnac. Oni nie mieli racji. Zapewne tez byscie z niego cisneli, bo jak inaczej.
Aktualnie typ jest milionerem.






















Ciekawe, czy bedzie to samo. Chociaz #btc uparcie w górę