x-kom? Polecacie czy nie? #pytanie #komputery #xkom #krakow
Wszystko
Wszystkie
Archiwum

kozi
via Android- 1

Carlos_Irwin_Estevez
- 6
@kozi: Tak - tanio.
konto usunięte
- 4
@kozi: Do zakupów tak. Jeśli chcesz tam szukać pracy, to nie.
#xkom ma ktoś jakiś kod rabatowy może?
- 0
@piotreek88: Przepraszamy, ale dopiero teraz trafiliśmy na Twój post. Nie ma jako takich kodów rabatowych do naszego sklepu, chyba że uzyskasz indywidualną zniżkę np. na naszym forum lub poprzez kontakt mailowy. Zapraszamy również do promocji eXplozja okazji oraz Skrzynia Skarbów. :-)
- 0
- 0
@steemm: (#) @fururememories: (#) Przed zakupem o czym pisaliście do nich, że postanowili wyskoczyć z taką propozycją?
- 0
@PoProstuMichal: ja akurat zadałem pytanie o ich aukcję :) @Czipsu:
- 3
@yodaa1: Lenovo, a co dalej tam robisz?
@kajtek911: Na gwarancję mogą trzymać ile chcą, na niezgodność z umową mają 14 dni.
- 0
@yodaa1: tylko ze juz go oddalem. Zepsul sie dwa dni przed koncem gwarancji w piatek wieczorem wiec juz ze zgloszeniem do asusa bylo za pozno. Dobrze ze w soboty otwarty jest xkom wiec tam oddalem. Oddawalem w rzeszowie a model k53sv
- 1
oj słabo x-kom, wczoraj dostali kasę, dziś rano mail o tym, że przygotowane do wysyłki i cisza
#niecierpliwosc #xkom #allegro
#niecierpliwosc #xkom #allegro
@unstyle: przede wszystkim jeśli nie wysłali to nie specjalnie. :D Poza tym pewnie nie dostałeś powiadomienia a paczka została normalnie wysłana. Po trzecie infolinia jest do 21szej i do 21szej udzielą Ci informacji jaki jest stan Twojego zamówienia. :P
- 0
@bartoneczek: napisałem, zobaczymy ;P
- 1
Mirki dostałem takie coś
"Sprzedawca X-KOMPL specjalnie dla Ciebie, po raz pierwszy, przygotował bardzo korzystny wielorazowy kod rabatowy, którym możesz się dzielić. Klikaj i korzystaj!"
Łapcie zatem, 20% w dziale komputery na alledrogo u X-kom
"Sprzedawca X-KOMPL specjalnie dla Ciebie, po raz pierwszy, przygotował bardzo korzystny wielorazowy kod rabatowy, którym możesz się dzielić. Klikaj i korzystaj!"
Łapcie zatem, 20% w dziale komputery na alledrogo u X-kom
Sprzedawca X-KOMPL specjalnie dla Ciebie, po raz pierwszy, przygotował bardzo korzystny wielorazowy kod rabatowy, którym możesz się dzielić. Klikaj i korzystaj!
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7854942&id=77925&utm_source=neolane&utm_medium=newsletter
KOD
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7854942&id=77925&utm_source=neolane&utm_medium=newsletter
KOD
Hej Mirasy komputerowe i te ze sklepów komputerowych.
Dostałem właśnie ofertę na przedłużenie gwarancji, ale nie wiem czy to w ogóle opłacalne. Ktoś kiedyś próbował, może polecić?
Dostałem właśnie ofertę na przedłużenie gwarancji, ale nie wiem czy to w ogóle opłacalne. Ktoś kiedyś próbował, może polecić?
Przesyłamy dodatkowe informacje odnośnie zamówienia, dotyczące możliwości nabycia ochrony >zakupionego sprzętu:
- 0
@Qfarcowy: olej, te przedłużenia gwary są gówno warte bo zwykle jak przychodzi co do czego to i tak się wymiksują
- 0
@severian: @maciekawski: @cabis:
Wykupilem na dwa lata przedluzenie, faktycznie chcialbym go troche potrzymac, nie zalezy mi na szybkiej zmianie, a dlugim dzialaniu.
Wykupilem na dwa lata przedluzenie, faktycznie chcialbym go troche potrzymac, nie zalezy mi na szybkiej zmianie, a dlugim dzialaniu.
Mirki, ma ktoś jakiś kod promocyjny do #xkom`a? Kupuję laptopa i może udałoby się coś uszczknąć ;)
#komputery #zakupyprzezinternet
#komputery #zakupyprzezinternet
- 1
Zobacz czy Twoj model nie jest podany tutaj:
http://forum.pclab.pl/topic/739178-Rabaty-na-notebookitablety-specjalnie-dla-czytelnik%C3%B3w-PCLab/
A jak go nie ma to i tak mozesz w tym temacie napisac i byc moze XKOM coś Ci obniży albo dorzuci.
http://forum.pclab.pl/topic/739178-Rabaty-na-notebookitablety-specjalnie-dla-czytelnik%C3%B3w-PCLab/
A jak go nie ma to i tak mozesz w tym temacie napisac i byc moze XKOM coś Ci obniży albo dorzuci.
@Qfarcowy: XD
Ktos sie orientuje czy w 24mc gwarancji na zakup lapka w x-kom'ie - wchodzi tez wymiana/naprawa wentylatorka? #x-kom #xkom #wentylator #asus @x-kom
- 1
X-KOM to dobry sklep, ale stronę to niech lepiej przebudują...
http://www.x-kom.pl/
Orgia czerwonych napisów, pierdylion zakładek, ramek, list...
#xkom #webdev #polskaszkoladizajnu
http://www.x-kom.pl/
Orgia czerwonych napisów, pierdylion zakładek, ramek, list...
#xkom #webdev #polskaszkoladizajnu
- 0
@Wykopowicz_Ryan: oceniam z perspektywy zwykłego zwiedzacza internetu, sam w ogóle się nie znam na temacie
po prostu wszedłem tam i niemal eksplodowały mi oczy
po prostu wszedłem tam i niemal eksplodowały mi oczy
- 5
Można na x-kom zobaczyć archiwum produktów, które kiedyś były sprzedaży? #xkom
- 1
Na #xkom karta microSD HC 16GB za 39zl schodzi jak ciepłe bułeczki
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/1428
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/1428
@szczesliwa_patelnia: kumpel jest u nich pośrednikiem, ciut taniej zamówienia ma, a co?
- 0
@fifithebest: Czyli tak samo, dzięki. Pogadam jeszcze z X-Komem na PClabie, może więcej giereczek utarguję. Dzięki za fatygę!
- 10
#xkom #michau #gta
http://www.x-kom.pl/index.php?news=1442
No to michau by wygrał :)
Wystarczy, że z pomocą dowolnego programu graficznego, przerobicie swoje zdjęcie na postać z ulubionej gry i zgłosicie je do naszego konkursu. Do wygrania są gra Grand Theft Auto V, kontroler do konsoli Xbox 360, oraz mysz Logitech G300.
http://www.x-kom.pl/index.php?news=1442
No to michau by wygrał :)
Komentarz usunięty przez autora
@m__b: Zgłoś się do konkursu :) http://www.wykop.pl/wpis/5786521/szacun-za-kreatywnosc-dla-tadeuszsynzygmunta-padle/
Hmmm. Ciekawą sytuację miałem dzisiaj z firmą x-kom.pl
Od jakiegoś czasu planuję kupić laptop. Miałem już obadane co i jak. Ogólnie w skrócie chciałem kupić ten.
No ale, że tam jak się odbiera osobiście to jest 2% taniej (90zł nie chodzi piechotą przecież. o_0 ). To dzwonię na numer podany na stronie do Katowic, coby dwa razy nie jeździć, prawda?
Miły
Od jakiegoś czasu planuję kupić laptop. Miałem już obadane co i jak. Ogólnie w skrócie chciałem kupić ten.
No ale, że tam jak się odbiera osobiście to jest 2% taniej (90zł nie chodzi piechotą przecież. o_0 ). To dzwonię na numer podany na stronie do Katowic, coby dwa razy nie jeździć, prawda?
Miły
@GrabkaMan: Załóż sobie konto na forum pclab i napisz w tym temacie: http://forum.pclab.pl/topic/739178-Rabaty-na-notebooki-specjalnie-dla-czytelnik%C3%B3w-PCLab/page__st__1160 to dostaniesz jakąś zniżke ;)
- 1
@Jackey:
Chyba zadziała...
Rabaty obowiązują przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym X-KOM.PL oraz salonach stacjonarnych X-KOM.
Chyba zadziała...
11
X-KOM.pl a roszczenia gwarancyjne
Mam problem ze sklepem X-KOM.pl, może ktoś z was będzie umiał pomóc mi w reklamacji produktu. Kupiłem rok temu w sklepie X-KOM.pl dysk twardy typu SSD, marki Kingston, model v200. Jego cena wynosiła wtedy 300zł. Jakiś czas temu dysk się zepsuł, więc oddałem go na gwarancji. Firma dysk przyjęła,...
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 3
@duffman: teraz mówią że się nie da.. i #!$%@? myślałem ze się dzisiaj lapkiem pobawię a tutaj pewnie dostanę go za 3-4dni przy dobrych wiatrach.....





















