@piotreek88: Przepraszamy, ale dopiero teraz trafiliśmy na Twój post. Nie ma jako takich kodów rabatowych do naszego sklepu, chyba że uzyskasz indywidualną zniżkę np. na naszym forum lub poprzez kontakt mailowy. Zapraszamy również do promocji eXplozja okazji oraz Skrzynia Skarbów. :-)
  • Odpowiedz
#xkom #allegro

X-kom zaproponowało mi że jak kupię kartę na ich stronie to dostanę ac4 + darmową wysyłkę i cenę 10zł niższa jak na allegro, chyba mnie przekonali do zakupu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z oddaniem laptopa na gwarancje w sklepie i terminem na odpowiedz. 14 dni roboczych czy kalendarzowych maja na odpowiedz. I jesli oddalem go poprzez sklep na gwarancje a nie z tytulu niezgodnosci z umowa to zmienia sytuacje?

#komputery #laptopy #asus #xkom
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@yodaa1: tylko ze juz go oddalem. Zepsul sie dwa dni przed koncem gwarancji w piatek wieczorem wiec juz ze zgloszeniem do asusa bylo za pozno. Dobrze ze w soboty otwarty jest xkom wiec tam oddalem. Oddawalem w rzeszowie a model k53sv
  • Odpowiedz
@unstyle: przede wszystkim jeśli nie wysłali to nie specjalnie. :D Poza tym pewnie nie dostałeś powiadomienia a paczka została normalnie wysłana. Po trzecie infolinia jest do 21szej i do 21szej udzielą Ci informacji jaki jest stan Twojego zamówienia. :P
  • Odpowiedz
Mirki dostałem takie coś

"Sprzedawca X-KOMPL specjalnie dla Ciebie, po raz pierwszy, przygotował bardzo korzystny wielorazowy kod rabatowy, którym możesz się dzielić. Klikaj i korzystaj!"

Łapcie zatem, 20% w dziale komputery na alledrogo u X-kom
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirasy komputerowe i te ze sklepów komputerowych.

Dostałem właśnie ofertę na przedłużenie gwarancji, ale nie wiem czy to w ogóle opłacalne. Ktoś kiedyś próbował, może polecić?


Przesyłamy dodatkowe informacje odnośnie zamówienia, dotyczące możliwości nabycia ochrony >zakupionego sprzętu:
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hmmm. Ciekawą sytuację miałem dzisiaj z firmą x-kom.pl

Od jakiegoś czasu planuję kupić laptop. Miałem już obadane co i jak. Ogólnie w skrócie chciałem kupić ten.

No ale, że tam jak się odbiera osobiście to jest 2% taniej (90zł nie chodzi piechotą przecież. o_0 ). To dzwonię na numer podany na stronie do Katowic, coby dwa razy nie jeździć, prawda?

Miły
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duffman: teraz mówią że się nie da.. i #!$%@? myślałem ze się dzisiaj lapkiem pobawię a tutaj pewnie dostanę go za 3-4dni przy dobrych wiatrach.....
  • Odpowiedz