Kupiłem dziewczynie Xiaomi Mi TV Stick generalnie wszystko działa prócz aplikacji MAX. Czasem się wyłączy ( cały stick) po 10 minutach czasem po godzinie nie ma zasady. Próbowałem reinstalacje, czyszczenie pamięci itd bez skutków. Czy "mały" telewizor może mieć na to wpływ? Stick strasznie się nagrzewa czy zmiana kostki zasilacza( jak tak to na jaki) mogłoby pomóc? #xiaomi #tv #pytaniedoeksperta #telewizory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Rudinji
- 0
Co będzie lepsze dla starszej osoby – Huawei Band 9 czy MiBand 9, może 8? Najważniejsze jest aby był czytelny ekran z możliwie jak największymi dużymi cyferkami informującymi o liczbie kroków oraz aktualnym tętnie. Fajnie jakby pomiar tętna dal się ustawić na permamentny, bez wchodzenia w tryb treningu. Oprócz tego będzie to używane bez smartfona, tylko wstępny konfig ze poziomu telefonu. Ewentualnie jakieś inne opaski lub tanie zegarki?
#miband #
#miband #
- 0
@Belzdron RCS na iPhone ma dopiero ma zacząć działać
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
- 0
Cześć, jaki polecacie telefon do 2000-2200 zł, najwazniejsze parametry to dobry fabryczny aparat plus bateria.
Niestety ihpone odpada ze wzgledu na cene i iOS, ktory mi nie leży.
Myslalem o samsungsch z serii S, ale maja troche male baterie niektore modele plus ladowarki jakies slabe w porownaniu do xiaomi mają :p
#smartfon #samsung #xiaomi #telefony #smartfony
Niestety ihpone odpada ze wzgledu na cene i iOS, ktory mi nie leży.
Myslalem o samsungsch z serii S, ale maja troche male baterie niektore modele plus ladowarki jakies slabe w porownaniu do xiaomi mają :p
#smartfon #samsung #xiaomi #telefony #smartfony
- 0
Ktoś wysyłał ostatnio do #xiaomi prośbę o odblokowanie bootloadera? Próbuje już od tygodnia i za każdym razem mam "quota exceeded"
- 0
@ashmedai: Próbuje prawie codziennie o 18:00 bo tak mi wyszło że to ich północ ale jak do tej pory nic z tego
@kasjo Albo konto 30 dni plus albo już wyłączyli.
Kiedyś o tym słyszałem i prawdopodobnie to mój ostatni tel. od nich. Mam note 10 pro.
https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comments/1fg03r5/bootloader_unlock_quota/
Kiedyś o tym słyszałem i prawdopodobnie to mój ostatni tel. od nich. Mam note 10 pro.
https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comments/1fg03r5/bootloader_unlock_quota/
#xiaomi 14 nówka sztuka zaktualizowana. WiFi calling włączone ale ewidentnie nie działa. Pomysły?
- 0
@TIRPIC: oho. Pytamy operatora więc. Na samsungu działało :)
- 0
@wielowitamin: @TIRPIC
tip dla hostorii internetu - telefon do operaora (proszę u was to wyłączyć i włączyć..). Głupie ale.. działa.
tip dla hostorii internetu - telefon do operaora (proszę u was to wyłączyć i włączyć..). Głupie ale.. działa.
- 0
@variat: nohon na Ali express. An allegro do Xiaomi nie znalazłem ani jednego oryginału, wszytko podróbki
- 0
@wypokowy_expert: No to będzie nohon bo ludzie je nawet chwalą. Tylko szkoda że wysyłka do 22 listopada albo ups za 230zł. Dzięki:)
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
Xiaomi Mi Band 8 Pro, brak powiadomien z Messengera o wiadomosciach, reszta dziala. Wszystko wlaczone i sparowane. Ktos mial taki problem? #smartwatch #xiaomi #smartband
@Dafy: a na telefonie dostajesz te powiadomienia? Może brak uprawnień Messengera do wybudzania telefonu, powiadomień na ekranie blokady?
- 0
@ChillExecutiveOfficer tak, na telefonie normalnie przychodzi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NowyUzytkownikWykopu: Mój wspaniały POCO X3 po 3,5 roku uszkodził sobie pamięć, na początku znikały losowe pliki a potem zdjęcia z całego roku. Ale prócz tego, sporadycznych zawiech ekranu, gubienia zasięgu na parę godzin, śmieci xiaomi w postaci reklam był całkiem wytrzymały. Lecz po przesiadce na Galaxy S uważam że za bardzo go doceniałem.
@NowyUzytkownikWykopu: ta tasiemka z przyciskiem kosztuje 10zł
Używałem przez ponad trzy lata Realme 7 pro, który spełniał moje wszystkie wymagania. Największy atut to szybkie ładowanie, budziłem się rano, chwila w łazience wystarczyła, żeby telefon naładował się na cały dzień. Niski poziom baterii, a muszę gdzieś wyjść zaraz? Żaden problem. Używałbym go dalej, ale wiadomo, z czasem ten atut zniknął. Przestało działać szybkie ładowanie, luźne gniazdko, a i przede wszystkim bateria trzyma zdecydowanie krócej. To i tak świetny wynik, jak
- 0
@sberatel: w tej półce cenowej seria 12, która głównie wyróżnia się wyglądem, jak przejrzałem testy, a to mna dla mnie trzeciorzędne znaczenie. Plus obca mi lojalność konsumencka, przed Realme miałem Samsunga, Xiaomi, Huawei i HTC.
@NiemyWinamp: motorolki mają szybkie ładowanie
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
źródło: 1000027813
Pobierz- 0
- 1
@biauekWladcaJajek: to telefon elektroniczny
Słuchajcie mam następujący problem. Dzisiaj kupiłem Smart boxa od Xiaomi (model MI Box S 4K), którego podłączyłem do telewizora. Pobrałem apkę Polsat Box, żeby oglądać jakieś mecze na Polsat Sport. Oglądałem już dzisiaj kilka spotkań i niestety obraz wygląda jakby był w 30 fpsach (nie jest płynny). Dla porównania odpaliłem analogicznie Polsat Box na telefonie i wszystko jest ok. Teraz wszedłem na yt z ciekawości i wszystko pokazuje mi płynnie w 60
@Blackol12: w opisie: 3840 x 2160 (4K | 30 FPS)
Zobacz na mniejszej rozdzielczość
Zobacz na mniejszej rozdzielczość
- 0
@JestemKaspi: nie mam nawet takiej opcji do wyboru. Mam 1920 x 1080 60 fps ustawione, ale wygląda na to że problem jest z polsatem box. Nawet przełączyłem na zwykły kanał typu tv4 i też klatkuje.
@thirtyseconds da się czasem czeka się dłużej
- 0
w #xiaomi odkurzaczu (mijia 1c) po raz drugi "zepsuła się" bateria. Za pierwszym razem głupi ja oddałem odkurzacz do serwisu - oni zmienili baterię i skasowali za to pół odkurzacza xD Teraz chcę tę baterię wymienić sam. Widzę że na allegro jest tego sporo link - ale
skąd mam wiedzieć która bateria jest dobrej jakości, żeby nie puścić chaty z dymem? #technologia #elektronika
skąd mam wiedzieć która bateria jest dobrej jakości, żeby nie puścić chaty z dymem? #technologia #elektronika
Miałam Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro był w serwisie i nadal obija się o wszystko i nagle blokuje. Pojeździ chwile i koniec. Strata pieniędzy. Ja już unikam ich sprzętu.
- 0
@lena-kosmaty mijia 1c jeździ u mnie 4 rok. drugi raz będę zmieniał baterie. poza tym jest tip top. za te grosze które zapłaciłem jedna z najlepszych inwestycji w życiu
Kupiłem tv xiaomi a pro 2025 i nie umiem ustawić, żeby przystawka (appleTV) wyłączała i włączała tv. Ktoś wie jak to zrobić? Mam niby tę opcję włączoną, ale nic nie daje. Sama przystawka przy innym tv (lg) steruje dobrze.
#xiaomi #googletv #tv #android #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#xiaomi #googletv #tv #android #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
@Dooding dzięki, sprawdzę dziś wieczorem na hdmi 2, ale earc nie powinno mieć znaczenie do włączania/wylaczania tv. Mam ustawione wszędzie na 2.1, bo faktycznie było 1.4, co za bezsens.
Niemniej wziąłem przystawkę do teściów, gdzie mają 15 letnia toshibe bez smart nawet i od razu działa poprawnie.
Niemniej wziąłem przystawkę do teściów, gdzie mają 15 letnia toshibe bez smart nawet i od razu działa poprawnie.
- 0
@Dooding niestety, nie działa na żadnym hadmi. Co prawda przystawka potrafi włączyć tv, ale wyłączyć już nie. Ehh





















A w Huawei masz szlufkę gdzie wystaje zawsze pasek i denerwuje.
Poza tym podobne opaski.
Mam 8 generacje i jest git.
Teraz wziąłbym pewnie 9